Drie dagen na de 0-0 tegen Real Sociedad wacht AZ zondagmiddag een uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Slot heeft positief nieuws over de fitheid van de van zijn selectie: “Dat ziet er goed uit.”
Heracles
Heracles staat na negen speelrondes op 14e plek in de Eredivisie. Afgelopen weekend kregen de Almeloërs op bezoek bij Ajax er met 5-0 van langs. Slot ziet het morgenmiddag geen makkelijke wedstrijd worden, zo liet hij vrijdagmiddag weten tegenover AZ TV. “Thuis is Heracles sterk. Daar wonnen ze met 4-1 van FC Utrecht en hielden ze PSV op een gelijkspel. Heracles is van oudsher altijd een lastige tegenstander om uit te moeten spelen.”
Boost
AZ bezet momenteel de zevende plek. Slot hoopt dat zondag voor de vierde keer op rij kan worden gewonnen in de Eredivisie. “Het is heel leuk als je goed voetbal speelt, maar je geen resultaat haalt, dan is dat vervelend. Gelukkig zijn de laatste resultaten goed. Ons spel tegen Sociedad heeft ons een boost gegeven.”
Fitheid
Slot meldt dat zijn selectie fit uit de wedstrijd met Sociedad is gekomen. Ron Vlaar en Jordy Clasie, die op de weg terug zijn van hun blessure, zullen nog niet aan de aftrap verschijnen in Almelo.
Recente historie
Van de laatste vijf wedstrijden op bezoek bij Heracles wist AZ vier keer te winnen. In februari 2017 was het een waar doelpuntenfestijn; bekijk hieronder de samenvatting van die wedstrijd nog eens terug.
2018-2019 Heracles – AZ 3-2
Osman, Peterson, Duarte (Heracles), Boadu, Johnsen (AZ)
2017-2018 Heracles – AZ 0-3
Til, Idrissi, Jahanbakhsh
2016-2017 Heracles – AZ 1-2
Kuwas (Heracles), Weghorst, Jahanbakhsh (AZ)
2015-2016 Heracles – AZ 3-6
Bruns, Fledderus, Weghorst (Heracles), Janssen, Henriksen, Van Overeem, Jahanbakhsh, Bruns e.d., Rienstra (AZ)
2014-2015 Heracles – AZ 0-3
Berghuis, Hupperts, Tankovic
Live
Heracles – AZ begint zondagmiddag om 16:45. Het duel staat onder leiding van Pol van Boekel.







