AZ domineerde gister het grootste gedeelte van de wedstrijd tegen Augsburg maar stond na afloop toch met lege handen. De teleurstelling was dan ook groot. Na afloop sprak Markus Henriksen tegenover AZFanpage over deze teleurstelling: “We speelden niet onze beste wedstrijd maar we waren nog steeds beter dan Augsburg. We verdienden ook om te winnen, alleen maken wij onze kansen niet af en zij scoren een fantastische vrije trap”, aldus de middenvelder.
‘Dacht dat hij zat’
In de tweede helft leken de Alkmaarders de controle wat te verliezen over de wedstrijd. Volgens de Noor had dat voornamelijk te maken met de wissels: “Naarmate de wedstrijd vorderde gingen we steeds aanvallender spelen, dat zag je ook aan de wissels. Ik denk dat het daarom een beetje over en weer ging in de slotfase.” In de absolute slotseconde had de middenvelder echter wel de gelijkmaker op zijn schoen, zowel een deel van het publiek als Henriksen zelf telden die bal al: “Ja ik dacht ook dat hij zat. Volgens mij schoot ik hem goed in maar de keeper redde prachtig.”
Alles mogelijk
Door deze nederlaag en de overwinning van Bilbao ligt alles in deze groep weer helemaal open. Volgens Henriksen is er nog van alles mogelijk, alleen is het logischerwijs wel een stuk lastiger door het resultaat van gister: “Dit is een beetje wat we dachten. We gingen ervan uit dat Bilbao zou winnen van Partizan, alleen gingen we er ook van uit dat we vandaag zelf drie punten zouden pakken. Nu wordt het iets lastiger en moeten we winnen in Duitsland. Het is nu aan ons, wij zullen het moeten doen. Het is zeker mogelijk maar makkelijk is het niet.”







