Ga naar inhoud
Vlaar wederom in definitieve Oranje-selectie
Elftal en Technische staf

Vlaar wederom in definitieve Oranje-selectie

Brian Wijker 26 augustus 2016

Ron Vlaar maakt opnieuw deel uit van de definitieve selectie van het Nederlands Elftal. Dit maakte bondscoach Danny Blind vrijdag bekend tijdens de traditionele persconferentie in Zeist.

De aanvoerder van AZ zou door zijn uitverkiezing in actie kunnen komen tijdens de oefeninterland met Griekenland in Eindhoven (1 september), en het WK-kwalificatieduel in en tegen Zweden (6 september). De laatste keer – begin juni jongstleden – dat Vlaar onderdeel uitmaakte van de definitieve Oranje-selectie kwam de verdediger in geen van de drie oefenduels in actie. Daar sprak hij tegenover AZFanpage zijn onvrede over uit.

AZ-bloed

Naast Vlaar zijn alleen Steven Berghuis (Feyenoord) en Vincent Janssen spelers met een verleden in Alkmaar. Laatstgenoemde liet de Kaasstad afgelopen zomer achter zich om bij het Engelse Tottenham Hotspur te gaan voetballen.

De volledige selectie:

Patrick van Aanholt (Sunderland), Riechedly Bazoer (Ajax), Steven Berghuis (Feyenoord), Daley Blind (Manchester United), Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg), Jasper Cillessen (FC Barcelona), Virgil van Dijk (Southampton), Bas Dost (VfL Wolfsburg), Jorrit Hendrix (PSV), Vincent Janssen (Tottenham Hotspur), Luuk de Jong (PSV), Davy Klaassen (Ajax), Luciano Narsingh (PSV), Quincy Promes (Spartak Moskou), Davy Pröpper (PSV), Wesley Sneijder (Galatasaray), Maarten Stekelenburg (Everton), Kevin Strootman (AS Roma), Kenny Tete (Ajax), Joël Veltman (Ajax), Ron Vlaar (AZ), Georginio Wijnaldum (Liverpool), Jetro Willems (PSV) en Jeroen Zoet (PSV).

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(4)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

AZ United**
AZ United**meer dan 9 jaar geleden

Wereldvoetballer en die speelt bij AZ en hij is ook een sterkhouder bij oranje en aub geen Veltman!

AZtekettet
AZtekettetmeer dan 9 jaar geleden

maar natuurlijk gaan ze voor veltman.. dat weet je toch met de KNVB. en om het niet al te doorzichtig te laten lijken mogen er ook nog 2 spelers van psv en een speler van feyenoord komen. Het is dat sommige spelers op een gegeven moment bedanken want anders zat Kluivert ook nog bij de selectie.
geef de jeugd eens een kans!

Joris Bolhuis
Joris Bolhuismeer dan 9 jaar geleden

En nu ook in de basis zetten. Hij heeft meer voor het Nederlandse voetbal betekent dan alle andere opgeroepen verdedigers samen. Dat behoeft geen verdere uitleg lijkt me.

Dan zou je nog kunnen zeggen dat resultaten uit het verleden geen garantie zijn voor de toekomst. Maar Ron is echt goed in vorm, sterk en is heel betrouwbaar. Daarnaast liet hij vorig seizoen vooral verdedigend al veel zien. Dit seizoen speelt hij er zelfs soms nog hele mooie nuttige ballen bij.

Ik denk dat die B voorhoede van Zweden met Ron in het centrum echt geen schijn van kans heeft.

pAZcal
pAZcalmeer dan 9 jaar geleden

Zou hij eindelijk weer een keer mogen spelen?