Ga naar inhoud
Oranje-rentree lonkt voor Vlaar
Elftal en Technische staf

Oranje-rentree lonkt voor Vlaar

Brian Wijker 4 juni 2016

Ron Vlaar staat vanavond in de basis bij het Nederlands elftal, meldt het Algemeen Dagblad zaterdagmorgen. De ploeg van trainer Danny Blind speelt dan in Wenen tegen Oostenrijk haar laatste duel voor de zomervakantie. Volgens de berichtgevingen vervangt Vlaar Southampton-verdediger Virgil van Dijk. De oud-speler van FC Groningen kwam de afgelopen twee oefeninterlands niet geheel uit de verf.

Voor Vlaar kan het een bijzondere avond worden. Zijn laatste duel in het shirt van Oranje dateert namelijk alweer van 12 juli 2014, toen Nederland de derde plek veiligstelde op het WK in Brazilië. Mede dankzij het ijzersterke werk van de AZ-verdediger was het team van trainer Louis van Gaal met 0-3 te sterk voor het gastland. Hierna kwam de Hensbroeker als international niet meer in actie door vervelende blessures.

Ook Vincent Janssen lijkt zich weer vanaf de aftrap te kunnen melden. Volgens de krant staat hij samen met oud-AZ’er Steven Berghuis en Spartak Moskous Quincy Promes in de Nederlandse voorhoede. Janssen scoorde afgelopen woensdag zijn tweede treffer in het Oranje-shirt, toen hij de Poolse doelman Wojciech Szczesny kansloos liet met een rake kopbal.

De oefeninterland tussen Oostenrijk en Nederland begint zaterdag om 20:30 uur en wordt gespeeld in het legendarische Ernst Happel Stadion te Wenen.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(4)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Jozyfan
Jozyfanmeer dan 9 jaar geleden

Ik had hem eigenlijk tegen Polen al verwacht. Vind die van Dijk toch een beetje wijfachtig verdedigen.bruma en vlaar prima combinatie.

skipper
skippermeer dan 9 jaar geleden

En meer dan terecht.

gerard
gerardmeer dan 9 jaar geleden

Weer geen plaats voor Ron Beton.
Vraag me af of Blind hem wel had opgesteld als Ron een transfer had gemaakt naar een voor Blind interessante club gezien hij ook al Janssen begint te pushen een stap te maken.

schaafstra
schaafstrameer dan 9 jaar geleden

De heer Blind stelde Ron Vlaar niet op omdat hij van Ron al weet wat hij kan. Da’s n mooi compliment van onze bondscoach. Ook zeer respectvol van de man- met-de- meest-negatieve-uitstraling-van-Nederland om hem dan voor Jan L.. drie wedstrijden op de bank te laten zitten. Blijven lachen Ron, in de kwalificatie speel je gewoon. Fijne vakantie.