Vanavond speelt Jong AZ een competitiewedstrijd in Utrecht, tegen de plaatselijke FC. In de selectie van Jong AZ is plaats gemaakt voor Aron Johannsson. Johannsson zal vanavond zijn eerste minuten maken in het seizoen 2014/2015.
Blessure
De IJslandse Amerikaan raakte tijdens het WK dusdanig geblesseerd aan de enkel dat hij besloot zich te opereren.Voor het WK had hij al last van het gewricht, maar met het naderende eindtoernooi koos hij ervoor om te wachten met opereren. Een paar weken na zijn enkeloperatie liet de clubtopscorer, vorig seizoen maakte hij er 17 in de competitie, zich ook nog opereren aan de lies. Zodoende is hij er drie maanden uit geweest.
Jong AZ
Jong AZ staat op dit moment in tweede in de voorronde fase met nog drie speelrondes te gaan. De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de hoogste reeks, divisie A, de nummers drie en vier gaan naar Divisie B en de nummers 5 en 6 gaan naar Divisie C. Eerder in het seizoen speelde Jong AZ tegen Jong FC Utrecht in het Victorie stadion, toen werd het 4-3 voor AZ. Na een 0-3 achterstand, boog de Alkmaarse formatie deze in zijn voordeel om. Grote man aan AZ zijde was Eli Babalj met drie treffers.
Stand
1. Jong Vitesse 7-19
2. Jong AZ 7-15
3. Jong Heracles Almelo 7-10
4. Jong FC Utrecht 7-10
5. Jong Go Ahead Eagles 7-7
6. Jong Fortuna Sittard 7-0







