Ga naar inhoud
Heerenveen en AZ weer in gesprek over Gouweleeuw
Elftal en Technische staf

Heerenveen en AZ weer in gesprek over Gouweleeuw

Martijn Benjamin 25 februari 2013 8 reacties

De transfer ketste vorige maand af, maar de kans is groot dat Jeffrey Gouweleeuw komende zomer alsnog de overstap van SC Heerenveen naar AZ maakt. De Alkmaarders hebben afgelopen week opnieuw contact gezocht met de Friese clubleiding.

De 21-jarige verdediger benadrukte vorige week in Voetbal International nog eens dat hij hoopt na dit seizoen naar AZ te verkassen. SC Heerenveen sloeg eind januari een bod van ongeveer twee miljoen euro af voor de Heemskerker. ‘Het klopt dat we opnieuw met elkaar in gesprek zijn’, zegt technisch directeur Johan Hansma van SC Heerenveen.

‘Er zit nu geen tijdsdruk op, maar alle partijen zijn ook niet van plan om er een maandenlang proces van te maken. De voorkeur van Jeffrey is duidelijk en dat respecteren wij. Aangezien hij zijn contract tot medio 2014 niet wil verlengen, zou voor ons financieel gezien een verkoop in de zomer de beste optie zijn. Toch is het logisch dat we hem niet zomaar de deur uit laten lopen.’

Bron: VI.nl

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(8)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

ongeveer 13 jaar geleden

Vraag me af wat voor bedrag Heerenveen in gedachten heeft. twee mil lijkt me toch wel genoeg. Het duo Gouweleeuw-Lam lijkt me niet slecht.

ongeveer 13 jaar geleden

Zou mooi zijn als je hem erbij hebt samen met heymans (viergever alsie blijft) lam achterin, alleen nog een goede RB

ongeveer 13 jaar geleden

Mooie achterhoede. Johansson lam gouweleeuw wijnaldum (heijmans)

ongeveer 13 jaar geleden

Goed als hij komt in de verdediging kunnen we wel versterking gebruiken en als Viergever weg gaat moeten ze V.D.Hoorn halen dan heb je een van de beste verdediging van Nederland

ongeveer 13 jaar geleden

Ik hoop ook dat die komt !!! we kunnen wel goede verdedigers gebruiken !!!.
V.d hoorn is zeker geen slechte speler …maar goede rechtbeak moet je johansson neer zetten wat tijd geven ,die kan echt wel leuk voetballen !!!

ongeveer 13 jaar geleden

Ach mensen. Zo’n jongen wil toch geen Toto Divisie spelen en straks voor 5000 toeschouwers spelen. Hoop maar dat Adriaanse volgend seizoen de trein weer op de rails krijgt.

ongeveer 13 jaar geleden

Dat zal mooi zijn hopelijk komt die onze kant op !!!

ongeveer 13 jaar geleden

Ik zou toch eerder voor van Dijk gaan.