Ga naar inhoud
Voor de gamende AZ'-er: AZ-ratings FIFA 15
Overig nieuws

Voor de gamende AZ'-er: AZ-ratings FIFA 15

Brian Wijker 17 september 2014 8 reacties

Of je het nu wel of niet speelt, iedere voetballiefhebber en zelfs niet-voetballiefhebber is er mee bekend. Het spel FIFA dat door elektronica-gigant EA Sports jaarlijks in samenwerking met de wereldvoetbalbond wordt gepresenteerd. Ook dit jaar brengt EA een nieuwe game uit: FIFA 15. Het populaire spel komt volgende week pas uit, maar nu al kunnen we je de beoordelingen van de AZ-spelers verklappen. Aron Jóhannsson is veruit de hoogst gewaardeerde speler in de Alkmaarse selectie, waar de onlangs aangetrokken Robert Mühren nog in ontbreekt.

Bron ratings: Raymon Koops/Futhead.com

FIFA 15 Logo

Beoordeling AZ’-ers in FIFA 15

Hieronder lees je de beoordelingen die EA aan de voetballers van AZ gaf. Hoe dichter de waardering bij de honderd, hoe beter de speler. Spelers worden zowel op hun aanvallende als verdedigende kwaliteiten beoordeeld. Ook snelheid en wedstrijdinstelling (agressie) spelen een grote rol. Ter verduidelijking: Arjen Robben heeft een waardering van 90.

Keepers:

Esteban Alvarado Brown: 73

Sergio Rochet Alvarez: 64

Verdedigers:

Simon Poulsen: 68

Djavan Anderson: 61

Jeffrey Gouweleeuw: 72

Mattias Johansson: 68

Derrick Luckassen: 60

Ridgeciano Haps: 63

Jan Wuytens: 71

Middenvelders:

Celso Ortiz: 72

Thom Haye: 64

Nemanja Gudelj: 73

Markus Henriksen: 70

Victor Elm: 71

Aanvallers:

Aron Jóhannsson: 74

Steven Berghuis: 72

Guus Hupperts: 70

Mikhail Rosheuvel: 67

Muamer Tankovic: 64

Eli Babalj: 60

Release

FIFA 15 mét AZ is vanaf 24 september verkrijgbaar, en is beschikbaar voor verschillende spelcomputers.

[poll id=”70″]

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(8)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

meer dan 11 jaar geleden

Het hele jaar doorroepen dat de prestaties van AZ wanprestaties zijn, maar het niet eens zijn met de spelers beoordeling, schiet mij maar lek.

meer dan 11 jaar geleden

Elm bijna gelijk beoordeeld met Berghuis; schiet mij maar lek.

meer dan 11 jaar geleden

Hahaha berghuis is de beste speler aan AZ kant klopt. En Elm……

meer dan 11 jaar geleden

Aron, Ortiz!

meer dan 11 jaar geleden

Tanko, Rochet en Haye zijn in mijn ogen iets te laag beoordeeld, zou iets van 68 moeten zijn….
De rest klopt allemaal wel…. Maja kijk waar AZ nu staat…..
Hopen dat Aaron en Berghuis snel weer Fit zijn 🙂 😉

meer dan 11 jaar geleden

Esteban 73 en Berghuis 72. HAHAHAHAHAHAHA!

meer dan 11 jaar geleden

Dit zegt helemaal niks natuurlijk. Ze hebben gewoon naar vorig seizoen gekeken..de nieuwelingen en jeugdspelers zijn totaal onbekende bij de game. Maar Wuytens 71 ik zou hem eerder op 65 zetten.

meer dan 11 jaar geleden

stom dat Robert Mühren niet bij az speelt in fifa 15 met ultimate team.