Ga naar inhoud
Onafhankelijk AZ-nieuwsVoor en door supportersSinds 2000
Overig nieuws

VEILING: De schoenen van Vincent Janssen

Marius Wiegman

door Marius Wiegman · 12 april 2016

Het gaat goed met de veiling van de schoenen van Vincent Janssen. Afgelopen vrijdag signeerde hij persoonlijk zijn schoenen, waarna wij ze aanboden via ons platform. Inmiddels is er al 205 euro geboden op deze unieke kicksen, maar dat bedrag kan natuurlijk nog hoger. U heeft nog tot aankomende zaterdag 17:00 om hier een bod te plaatsen en kans te maken op deze schoenen. Om 18:00 zullen wij vervolgens de winnaar bekend maken en het uiteindelijk bedrag dat er is geboden.

De opbrengst komt volledig ten goede aan de stichting Senioren Plezier. Deze stichting organiseert uitstapjes voor senioren in de regio. Je moet hierbij denken aan een wekelijk diner, uitstapjes naar musea en in zomer gaat men met de ouderen op vakantie. In samenspraak met de stichting zullen wij na afloop van de veiling beslissen wat er met het geld gaat gebeuren. Dit zullen wij nadien met jullie delen via onze kanalen.

 

Reacties(2)

Praat mee over AZ

Of reageer met je account:
Inloggen
ongeveer 10 jaar geleden

dat lijken wel fluwelen schoentje =P

ongeveer 10 jaar geleden

Marius Wiegman, zou jij aub eens tegen die tweelingbroertje van je willen zeggen dat hij niet stom moet lullen als hij bij ons nog niet eens een vaste basisspeler is?? bvd. PS: Ik had al 120 geboden LoL