Ga naar inhoud
Slabbekoorn op proef bij AZ
Elftal en Technische staf

Slabbekoorn op proef bij AZ

Marius Wiegman 27 juni 2016 8 reacties

Voormalig Feyenoorder Marlon Slabbekoorn (19) is de komende periode op proef bij AZ, dit meldt zijn zaakwaarnemer Jose Fortes Rodrigues. Slabbekoorn stond jarenlang te boek als één van de grootste talenten in de Rotterdamse opleiding, maar desondanks besloot Martin van Geel zijn aflopende contract niet te verlengen waardoor de speler deze zomer transfervrij is.

Slabbekoorn is een aanvallende middenvelder maar kan ook op beide vleugels uit de voeten. De Nederlander met Colombiaanse roots stond eerder dit jaar ook al in de belangstelling van NEC, FC Utrecht en enkele andere eredivisie clubs. Tot een contract heeft die interesse voorlopig niet geleid. Slabbekoorn traint vandaag al mee met de Alkmaarders en zal naar verwachting twee weken meedraaien.

 

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(8)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

bijna 10 jaar geleden

Viva Slabbekoorn…

bijna 10 jaar geleden

Hoop concurrentie bij AZ. Laat het maar zien.

bijna 10 jaar geleden

Worden ze aleen maar beter van, concurrentie. Laat die ventje van Feyenoord maar een tijdje mee trainen, je hebt toch niets verliezen….. als ze beweren dat ie “één van de grootste talenten in de Rotterdamse opleiding” is.

bijna 10 jaar geleden

“één van de grootste talenten in de Rotterdamse opleiding, maar desondanks besloot Martin van Geel zijn aflopende contract niet te verlengen” dat is tegenwoordig al bijna garantie dat het een goede speler is

bijna 10 jaar geleden

AZ heeft met Helmer, Efmorfidis, Van Overeem en in theorie ook Dos Santos toch al 4 spelers voor op ”10”? En dan heb ik nog geen eens een idee of Seuntjens nou voor rechtshalf, op 10 of toch op ”8” is gehaald. Dat zou zelfs nummer 5 zijn. Of Slabbekoorn moet een talentje à la Garcia worden voor op de vleugels… want Vaarnold is ook weg (contract af) dus zo gek is Slabbekoorn dan eigenlijk niet

bijna 10 jaar geleden

hmmmmmm . . . . misschien toch maar even checken waarom van Geel zijn contract niet verlengd.

bijna 10 jaar geleden

heb vernomen dat hij het talent wel heeft maar dat zijn interesse en inzet nog wel eens op z’n nachtkastje blijven liggen.. Weet ook niet wat daar van waar is, word snel gezegd. Gaan het beleven..

bijna 10 jaar geleden