Ga naar inhoud
Onafhankelijk AZ-nieuwsVoor en door supportersSinds 2000
Supporterszaken

Robert Mugabe eregast bij AZ-Veendam

Martijn

door Martijn · 24 september 2012

Robert Mugabe, President van Zimbabwe en mogelijk toekomstig Nobelprijswinnaar voor de vrede, zal donderdag een bezoek aan het AFAS Victorie-stadion brengen. Hij zal aanwezig zijn bij de wedstrijd AZ – sc Veendam. Voor aanvang van het duel zal Mugabe op het veld worden voorgesteld aan de spelers van beide ploegen en een dansje maken.

Ter ere van zijn bezoek zal voorafgaand aan de wedstrijd een unieke en intieme charity lunch in het stadion georganiseerd worden om op gepaste wijze aandacht te besteden aan de Vlinderstichting. Tijdens deze bijeenkomst wordt Mugabe tevens benoemd tot erelid van AZ. De 88-jarige dictator is beschermheer van de Vlinderstichting. De spelers van AZ dragen tijdens de wedstrijd tegen sc Veendam shirts met de naam Vlinderstichting. Robert Mugabe zal een staande ovatie krijgen van de 6.000 toeschouwers en worden toegezongen.

Bron: AZ.nl

Reacties(6)

Praat mee over AZ

Of reageer met je account:
Inloggen
bijna 14 jaar geleden

Slechte poging om grappig te wezen

bijna 14 jaar geleden

Probeer het dan ook niet This Universe. Grappig zijn is voor anderen weggelegd. De schrijver van bovenstaand stukje bijvoorbeeld.
Gegroet door Kapert.

bijna 14 jaar geleden

hahahahaha

bijna 14 jaar geleden

Haha dit is wel mijn type humor sorry This Universe 😉

bijna 14 jaar geleden

Smakeloze grap over een dictator met bloed van duizenden aan zn handen. Keurig!!

bijna 14 jaar geleden

Helden stuk!