Als Denemarken zich morgen niet weet te plaatsen voor het WK dan zou bondscoach Morten Olsen volgens Jaap de Groot van De Telegraaf serieus in beeld komen bij AZ.
Olsen is al 13 jaar bondscoach van Denemarken, maar draait een moeilijke kwalificatie met zijn land. In het geruchtencircuit gaat het verhaal dat Dick Advocaat al is benaderd om Olsen op te volgen in Denemarken. Denemarken staat in de kwalificatiepoule 3e achter Bulgarije met een gelijk aantal punten maar een minder doelsaldo (-7). Denemarken zal in de laatste wedstrijd morgenavond thuis dus (ruim) moeten winnen van Malta om 2e te worden, terwijl het moet hopen dat Bulgarije punten verspeelt in de thuiswedstrijd tegen het alleen theoretisch nog kansrijke Tsjechië. Italië is al zeker van de groepswinst.
Morten Olsen is geen onbekende in Nederland. Eind jaren ’90 was hij al eens trainer in amsterdam. Daarvoor trainde hij Brøndby IF en FC Köln.







