Ga naar inhoud
AZ zonder Karlsson in return tegen Anderlecht
Elftal en Technische staf

AZ zonder Karlsson in return tegen Anderlecht

Peter Rus 20 april 2023

AZ kan donderdagavond tegen Anderlecht niet beschikken over Jesper Karlsson. De Zweed is niet op tijd hersteld voor de return in de kwartfinale van de Conference League.

Karlsson heeft nog te veel last van een spierblessure. Vorige week in Brussel speelde hij nog een kwartier mee, maar zondag tegen Fortuna Sittard zat hij al niet bij de selectie. De kans is aannemelijk dat Myron van Brederode weer in de basis zal starten.

AZ moet donderdag een 2-0 achterstand goedmaken in het eigen AFAS Stadion. Hoofdtrainer Pascal Jansen heeft er vertrouwen in dat zijn ploeg in ieder geval weer doelpunten kan maken. “We hebben in de wedstrijden tegen Lazio laten zien dat we in twee wedstrijden vier goals kunnen maken”, vertelt de oefenmeester op de clubwebsite.  “Dus bij ons is het volle geloof aanwezig om de benodigde doelpunten te maken om door te kunnen gaan.”

AZ-coach Pascal Jansen

Resultaten

De Alkmaarders beleefden een goede generale in aanloop naar het cruciale kwartfinaleduel. In Sittard was de formatie van Jansen namelijk met 0-3  te sterk. Tegenstander Anderlecht ging juist hard onderuit; op bezoek bij Genk werd met 5-2 verloren.

Het AFAS Stadion is net als tegen Lazio volledig uitverkocht. De spelers zullen donderdag hopen op net zo een kolkende sfeer als toen.

https://www.youtube.com/watch?v=IhdctB32K8c

Aftrap

AZ – Anderlecht begint donderdag om 18:45 uur. Wie geen kaartje heeft weten te bemachtigen, kan de wedstrijd live zien op Veronica en ESPN 2. Na de wedstrijd verschijnt een wedstrijdverslag op onze website.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Nog geen reacties. Wees de eerste!