Ga naar inhoud
Onafhankelijk AZ-nieuwsVoor en door supportersSinds 2000
Overig nieuws

AZ opent vernieuwd stadion tegen Real Sociedad

Marius Wiegman

door Marius Wiegman · 23 juni 2021

AZ zal op zaterdag 31 juli voor het eerst weer spelen voor eigen publiek in het vernieuwde AFAS Stadion. Het Spaanse Real Sociedad is dan de tegenstander. De aftrap zal om 17:00 zijn. Informatie over de kaartverkoop volgt snel.

De Basken waren dit seizoen ook al tegenstander van de Alkmaarders in de groepsfase van de Europa League. In eigen huis wist de ploeg van Jansen een punt uit het vuur te slepen, terwijl er in San Sebastian met 1-0 werd verloren.

De wedstrijd tegen Real Sociedad zal voor veel supporters de eerste keer zijn dat ze het vernieuwde AFAS Stadion in het echt kunnen zien. Door het dakdrama en corona hebben de Alkmaarse fans de laatste jaren veel wedstrijden moeten missen, maar inmiddels zit het nieuwe dak erop en zijn er meer zitplaatsen.

Reacties

Praat mee over AZ

Of reageer met je account:
Inloggen

Nog geen reacties. Wees de eerste!