Ga naar inhoud
'AZ heeft interesse in Samir Memisevic'
Elftal en Technische staf

'AZ heeft interesse in Samir Memisevic'

Martijn Benjamin 27 december 2017

Volgens het Bosnische Oslobodenje houdt AZ de verrichtingen van de FC Groningen- verdediger nauwlettend in de gaten. Of het bericht berust op feiten of ordinair uit de koker van de zaakwaarnemer komt is onduidelijk.

De 24-jarige Memisevic ia bezig aan zijn tweede seizoen bij FC Groningen en hij speelde dit jaar al 15 competitieduels voor de Groningers. De Bosnische international heeft in Groningen nog een contract tot 2019, waarbij aangetekend moet worden dat Groningen nog een optie heeft voor een extra seizoen.

Dat de verdediger interesse heeft in een stap hogerop is logisch, maar hij houdt zich tegenover Oslobodenje op de vlakte: “Het belangrijkste is dat ik mijn niveau haal, dan komt er vanzelf een kans om een stap hogerop te maken. “Er is interesse en in de zomer is er vast iets mogelijk, maar dat telt nu niet.”

[foto via Pro Shots / Kay Int Veen]

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(13)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Laurens87
Laurens87ongeveer 8 jaar geleden

ach welnee….

Damian
Damianongeveer 8 jaar geleden

Pantelis doet het uitstekend, weet verder niks van Memisevic dus zou best kunnen als vervanger voor Wuytens. Iemand die me hier verder over kan inlichten?

1Az1
1Az1ongeveer 8 jaar geleden

IK ben ook tevreden over Pantelis hij moet nog veel leren, maar daar is AZ de juiste club voor hopelijk spelen we straks Europees dan kunnen deze boys nog meer leren.

Van Rhijn, Ouwejan,Svensson ben ik ook tevreden over Wuytens doet het ook niet onverdienstelijk. Misschien is een extra cv wel handig nu Vlaar wat ouder wordt en Heijden een andere club mag uitzoeken. Maar Kramer,Regeling, Bakker van jong AZ kunnen we toch klaarstomen?

SmithAZ
SmithAZongeveer 8 jaar geleden

Stukje ervarenheid in het team kan geen kwaad. Hoe zeer ik de jeugd van AZ ook prijs, je kan niet je hele elftal ermee vullen (zie Jong AZ) en verwachten dat je voor de top3 gaat.
Een extra (ervaren) CV is geen overbodige luxe, net zoals een linksbuiten en een spits.
Memisevic is me nooit opgevallen in ieder geval, dus waarom deze gast in de belangstelling staat?

1AZ1
1AZ1ongeveer 8 jaar geleden

Spits? We hebben Weghorst, Friday, Boadu, Druiff … hoeveel spitsen wil je hebben…

SmithAZ
SmithAZongeveer 8 jaar geleden

Een spits die 1) niet geblesseerd is en 2) die ook scoort. Onze middenvelders scoren nagenoeg vaker. Of wil je nu zeggen dat Fred nu opeens een wereldspits is?
Is Boadu al fit? Hoeveel heeft Druiff er in de JL inmiddels inliggen?

AZ4Altijd
AZ4Altijdongeveer 8 jaar geleden

Druijff is geblesseerd, maar als hij niet geblesseerd is , scoort hij wel.

SmithAZ
SmithAZongeveer 8 jaar geleden

Klopt, ook geblesseerd. We hebben dus geen spits op Wout na, alleen Fred met 2 recente intikkers. Een extra spits lijkt me nogmaals geen overbodige luxe.

Sister of mercy
Sister of mercyongeveer 8 jaar geleden

Koop nou eens iets fatsoenlijks

AZtekettet
AZtekettetongeveer 8 jaar geleden

Haal nou es een linksbuiten. Als alireza geblesseerd raakt heb je niks meer

1Az1
1Az1ongeveer 8 jaar geleden

Precies dat who the fack is memisevic ? We hebben een linksbuiten nodig

V Rhijn contracteren En je hebt een goede en RB

Jozyfan
Jozyfanongeveer 8 jaar geleden

Blind paard die veel kaarten pakt die Memisevic. Zie liever Fran Sol komen

oldfan
oldfanongeveer 8 jaar geleden

Het is maar een gerucht.