Ga naar inhoud
AZ dankzij prachtgoal Gudmundsson gelijk tegen Feyenoord (1-1)
Wedstrijden

AZ dankzij prachtgoal Gudmundsson gelijk tegen Feyenoord (1-1)

Martijn Benjamin 3 mei 2014

02_2JK_2484

Johann Berg Gudmundsson blijft een beetje een momentenvoetballer, maar als hij er eentje heeft dan is het bijna altijd briljant. De gelijkmakende treffer tegen Feyenoord in de 88e minuut was er weer eentje om in te lijsten. Door het gelijke spel tegen Feyenoord, de nederlaag van Vitesse tegen Utrecht en de winst van SC Heerenveen op RKC zal AZ het in de play-offs gaan opnemen tegen het Heerenveen van toekomstig AZ-trainer Marco van Basten.

AZ – Feyenoord 1-1 (0-0)

Opstelling AZ: Esteban; Mattias Johansson, Jeffrey Gouweleeuw, Nick Viergever, Simon Poulsen (57. Donny Gorter); Markus Henriksen, Celso Ortiz (48. Jan Wuytens), Nemanja Gudelj; Steven Berghuis, Denni Avdic (69. Johann Berg Gudmundsson), Roy Beerens.

Opstelling Feyenoord: Kostas Lamprou (76. Ronald Graafland); Sven van Beek, Stefan de Vrij, Joris Mathijsen, Terence Kongolo; Jordy Clasie (81. Ruud Vormer), Lex Immers, Tonny Vilhena; Jean-Paul Boëtius, Grazianno Pellè, Ruben Schaken (63. John Goossens).

Scoreverloop: 54. Immers 0-1, 88. Gudmundsson 1-1.
Scheidsrechter: Tom van Sichem
Toeschouwers: 16.749

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(33)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

AZ4life97
AZ4life97bijna 12 jaar geleden

schandalige vertoningen enigste lichtpunten Esteban was egt heel erg sterk berghuis had de wil en deed dingen er goed en henriksen en gudelj werkte erg hard.
Maar ook schandalig dat de 010 supporters over hun uitvak heen klommen en er een rotzooi van maakte in ons vak ik zeg hoger scheindingswanden met prikkeldraad.

en hopen dat we woensdag 100% Strijdleveren tegen heerenveen.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Ja vooral bij die tegengoal was die lekker bezig…Wat deed verghuis goed dan? Hard awarkt. beetje heen en weer rennen is dat al afdoende voor AZ anno 2014? Ok..

M's Mastermind
M's Mastermindbijna 12 jaar geleden

Je kunt elke week wel Berghuis gaan afzeiken maar het is de enige met een actie, een goed schot en diepgang in huis in de voorhoede.
Met Mattias in je rug en geen afspeel/ combinatie mogelijkheden richting de spits sta je er dus alleen voor.. Dan zorgt hij dus toch nog voor veel dreiging in z’n eentje.
Zet er een aanspeelbare spits of dynamische middenvelders naast (die ook betrokken willen zijn bij aanvallen) dan komen zijn kwaliteiten vanzelf helemaal naar boven.

Alles en iedereen om hem heen staat stil of loopt in de dekking. Daar zit dus met name het probleem: niet de juiste spelers opgesteld en niet op de juiste plek neergezet. Kunnen we mijns inziens meer de trainer op aankijken dan de individuen zelf.

Iris
Irisbijna 12 jaar geleden

Helemaal mee eens. Advocaat heeft NIETS maar dan ook helemaal NIETS toegevoegd aan het spel van AZ. Nogmaals waarom Verbeek wegsturen. Watjes.

AZtekettet
AZtekettetbijna 12 jaar geleden

Als het vertrouwen in elkaar weg is dan moet je er een einde aan maken. Wat betreft Advocaat, dat is gewoon een beslissing voor kort termijn geweest. iets meer dan een half jaar en dan wegwezen! Voegt inderdaad geen steek toe aan het hele AZ en zit daar puur om zijn zak te spekken en zich in de kijker te spelen voor het WK. elke week dezelfde spelers, dezelfde strategie en dezelfde opstelling. Totaal geen ambitie om wat anders/nieuws te proberen terwijl er best wat mogelijk is met deze selectie.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Zeek hem nu nog geen eens af, zal dat eens gaan doen dan! Zeg maar eens wat ie wel goed doet, die vertragingen van alzheimer tempo. Omroep max vb. Een actie? Vertraging is voor jou actie. Nou de mensen waar ik me in het stadion ben en om me heen niet! Wellicht als je 50+ bent met klapper? Goed schot als de keeper hem loslaat zoals marsman…

Maar goed als jij een wissel van VVV goed genoeg vind voor AZ. Moet jij weten, ik kraak hem nog geen eens af. Vind hem helemaal niets. 0.0 uitstarling. Er staat niets. Type Justin bieber. Voegt niets toe. Vind Gudmundsson dan stukken beter!

Ja dat dreigen de hele tijd, man wat word ik daar moe van! Lijkt 410 wel tegen het bestuur! Wat schiet je er mee op dan? Jeb dan liever een Babalj of gudmundsson die WEL scoren ipv. 90 min dreigen ja gevaarlijk man… Berghuis 1e helft 5 afspeelmogelijkheden en dan de bal naar de tegenstander dribbelen of weer helemaal terug of postbode voetbal…Iedereen van 010 weer terug. Man dat is toch geen fatsoenlijk vb man. Ja als je bezopen bent ja, dan kan je het iig bijhouden dat langzame opa tempo.

Ik bid dat ajax hem koopt! Zal wel niet maar aub graag.
Al die berghuis fans, voorheen fan van pelle zijn of gay’s of zeer onzekere vrouwen…1 voordeel wel na z’n duel met hem erin slaap ik goed, word je doodmoe van.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Door die 010 clini kneuzen de goal gemist. Dachten ze dat ze paok waren ofzo? Ik vind die danny afniets maar niets hoor. verguis was vandaag ook weer de spelvertrager. Langzame balbehandeling, weer kappen en terugspelen en ja hoor counter weg en iedereen van 010 terug. We hadden vandaag kunnen winnen. Heb GEEN vertouwen tegen H’veen
Henriksen heeft alleen dat heilige vuur als die 10 min mag invallen!

schipper
schipperbijna 12 jaar geleden

Nachtkaars

sister of mercy
sister of mercybijna 12 jaar geleden

pfffffffffffffffffffff……………………zucht.

sister of mercy
sister of mercybijna 12 jaar geleden

Berghuis is leuk als je tegen een RKC moet spelen maar de echte wedstrijden houdt hij veel te lang de ballen bij zich. Hij ziet het spel niet, kijkt niet vooruit. Zoals ik al eerder zei, Berghuis is veel te licht.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Spijker op zijn kop. Mensen zijn toch niet helemaal gek….

AZtekettet
AZtekettetbijna 12 jaar geleden

Gouweleeuw al met ze kop bij Barca? Haha, raakte de bal wel erg verkeerd. (N)immers scoort nooit maar weet tegen AZ altijd wel het net te vinden. Heerlijke goal van Goed!mundsson. Zulke goals ga je nog missen straks. Verder wens ik ze veel succes tegen heerenveen! We zien het wel..

sjors
sjorsbijna 12 jaar geleden

zo zie je maar weer is het verschil tussen AZ supporters en feyenoord supporters. bij de penalties tegen heerenveen in de beker wilden wij zo dicht mogelijk bij de boarding staan, maar hadden wel respect voor de stewards door niet op de baan rond de boarding te komen, terwijl gister die van 010 de stewards er gewoon vanaf duwden, waarbij er een aantal bijna vielen

km71
km71bijna 12 jaar geleden

Inderdaad, er wordt met twee maten gemeten, viel mij ook al op!!!
Geen probleem om in de gangpaden te gaan staan, geen probleem om tegen steward aan te duwen, geen probleem om wat vuurwerk af te steken….
Twee maten AZ!!! Ongelofelijk, je had die gasten toch zo het stadion uit moeten zetten??? Nee, dat durven ze niet, laffe honden!!

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Ja laf, dan hebben ze een mis in de ribbetjes die bejaarden. Zo werkt het he…Tja en ze weten niet wie het zijn, kunnen wel een stadion verbod geven, maar wat scheelt het?

Gerben
Gerbenbijna 12 jaar geleden

Gisteren een weergaloze Advic gezien. Één van de topaankopen van Earnest Stewart. De volgende topaankoop wordt waarschijnlijk Sjoerd Overgoor.
Sunderland schijnt grote interesse in Advic te hebben. Is een ruil met Aldtidore een optie? De supporters van PSV eisen het vertrek van Marcel Brands en zij willen een nieuwe TD. Wie weet is Stewart al benaderd? Zou natuurlijk groot nieuws zijn als hij Gerbrands achterna gaat. Wel Earnest nog 2 wedstrijden en dan is deze volledig opgebrande AZ selectie aan een welverdiende vakantie toe. De supporters van PSV vinden ook Cocu te licht voor het trainerschap. Advocaat en Stewart samen naar PSV? De cirkel is dan rond en wat zou dat een opluchting voor AZ zijn.

sister of mercy
sister of mercybijna 12 jaar geleden

Wat een grap; Sunderland interesse in Avdic!. Wil je dat niet meer doen, ik lig nog dubbel van het lachen.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 12 jaar geleden

Advocaat gaat toch al weg en al zeer zeker niet naar subsidieland.

schipper
schipperbijna 12 jaar geleden

Avdic naar Sunderland?, is de terreinknecht dood?

AZ67Supporter
AZ67Supporterbijna 12 jaar geleden

Het was weer eens weinig, onbegrijpelijke wissels van Advocaat.. Slechte sfeer, je eigen spelers voor lul zetten door te juichen bij een wissel. Wat is er gebeurd met de sfeer in het stadion?
En inderdaad, ongelofelijk dat die stewards zo in hun broek schijten voor die 010 supporters. Wat wij niet mogen, mogen hun wel? Stakkers..
Op deze manier word het steeds minder leuk om naar AZ te gaan.
Maar hopen dat MvB daar verandering in kan brengen. En dat de sfeer weer wat omhoog gaat.