Ga naar inhoud
Steinsson verlaat AZ voor directeurschap
Overig nieuws

Steinsson verlaat AZ voor directeurschap

Brian Wijker 21 januari 2015

Het tweede dienstverband van Grétar Steinsson in Alkmaar heeft niet langer dan twee maanden mogen duren. De IJslander liep vanaf eind november stage bij de voetbaltak van AZ, waar hij de kans kreeg om mee te kijken met de beleidsbepalers in het Victorie Stadion. De voormalig verdediger die vanwege zijn fanatieke en strijdlustige uitstraling jarenlang publiekslieveling was bij de aanhang van AZ, wordt technisch directeur bij Fleetwood Town, dat momenteel actief is op het derde niveau van Engeland.

AZ’s technisch directeur Earnest Stewart raakt met deze ontwikkeling zijn zeer gewaardeerde stagiair kwijt. ”We zijn erg tevreden met de bijdrage die Grétar de afgelopen maanden aan AZ geleverd heeft, en hadden hem graag voor de club behouden. Daarentegen begrijpen wij dat hij deze mooie baan wil aannemen.”

Dankbaar

De hoofdpersoon zelf is de Alkmaarders dankbaar, zo erkent hij op de website van de club. ”Ik ben blij dat AZ me de kans heeft geboden om mijn eerste stappen te zetten op beleidsgebied in de voetbalwereld. AZ geeft mij de ruimte om me verder te ontwikkelen en carrière te maken. Dat waardeer ik erg. Ik blijf in de toekomst graag met AZ in contact staan”, aldus de oud-prof die in de Alkmaarderhout faam maakte met zijn populaire ‘Retteketet’-filmpje.

 

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(8)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

AZ-072
AZ-072ongeveer 11 jaar geleden

Kan je in de toekomst Stewart opvolgen bij AZ!

superaz
superazongeveer 11 jaar geleden

waarom niet meteen niemand kan het slechter doen dan stewart

Ray
Rayongeveer 11 jaar geleden

Dat zal Stewart misschien ook wel gedacht hebben.

AZALKMAARGOGOGO
AZALKMAARGOGOGOongeveer 11 jaar geleden

langer DAN

bergenaartje
bergenaartjeongeveer 11 jaar geleden

Inderdaad een mannetje om te blijven volgen.
Kan over een paar jaar technisch directeur worden bij AZ.
Heeft dan meer ervaring en een goed netwerk in Engeland en in Scandinavië.
Hij heeft een prima karakter, winnaarsmentaliteit, ligt ook goed bij de supporters, is vast niet te duur, wat wil je nog meer?????.

AZ-072
AZ-072ongeveer 11 jaar geleden

ben het helemaal met je eens!

1AZ1
1AZ1ongeveer 11 jaar geleden

manmanman goede oude tijden, nu moeten we het doen met tuinkabouter Mattias.

New song
New songongeveer 11 jaar geleden

Het is koud in het land steek een clubhuis in de brand jalalala jhalalalaal