Ga naar inhoud
Overtoom wil weg bij AZ
Elftal en Technische staf

Overtoom wil weg bij AZ

Martijn Benjamin 26 november 2013 12 reacties

willie overtoom

Willie Overtoom heeft in een openhartig interview met RTVNH aangegeven dat hij in de winterstop weg wil bij AZ. De reden is simpel en begrijpelijk: Willie wil gewoon weer lekker voetballen.

Overtoom heeft in een gesprek met de club te horen gekregen dat hij op huurbasis mag vertrekken uit Alkmaar en daar staat Overtoom ook helemaal voor open: ”Het is moeilijk om positief te blijven. Het is een lastige situatie, maar ik zit er wel mee. Ik wil gewoon niet mijn geld verdienen met het op de bank zitten. Ik wil mijn geld verdienen door gewoon lekker te voetballen”

Willie Overtoom heeft zich na zijn komst niet in de basis weten te spelen en zit onder Dick Advocaat zelfs op de tribune.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(12)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

meer dan 12 jaar geleden

Gelijk heeft ie. Als je niet goed genoeg ben dan moet je verder kijken

meer dan 12 jaar geleden

wij hebben nog wel een plekje vrij in vakkie v!!!!!!!!!!!

meer dan 12 jaar geleden

Jammer, ik denk zelf namelijk wel dat die het niveau aan kan. Hopelijk gaat die niet weg.

meer dan 12 jaar geleden

Jammer voor die sympathieke jongen, had lekker bij Heracles moeten blijven.
Wens hem een mooie club toe.

meer dan 12 jaar geleden

Tja, veel succes verder, het niveau wat je bij Heracles had heb ik helaas niet gezien.

meer dan 12 jaar geleden

Geen slechte jongen, en geen slechte instelling. vroeg me alleen af wat voor meerwaarde zijn aankoop had. in principe barst het in de selectie van de middenvelders.en niemand kon ook weten dat Ortiz zo verschrikkelijk zou opleven.
martens op 10 dus die positie was ook niet voor Overtoom. blijft er weinig over. Snap ook dat hij wil spelen om bij het nationale elftal te kunnen aanhaken.
Al mt al wel zonde, wens hem het beste toe!

meer dan 12 jaar geleden

Die eventuele meerwaarde heb ik nooit goed kunnen inschatten, simpelweg omdat Overtoom nooit echt de kans heeft gehad. Als je een seizoen lang Elm ziet ploeteren weet je dat die echt tekort komt, maar Willie……
Tussen Ortiz en Martens in wil ik Willie wel eens een hele wedstrijd zien. Gudelj en Henriksen kunnen mij ook niet overtuigen. AZ kan alleen een goede klassering voetballen als het middenveld goed functioneert. Tot nu toe vind ik het middenveld de zwakke schakel, op de geweldige Ortiz na. Van Overeem is wel een groot talent. Maar dat durft Dickie weer niet aan. Hij is geen Co of Louis……..

meer dan 12 jaar geleden

snap dat enigszins wel, van Overeem heeft ook weinig ervaring op het hoogste niveau. Dickie zou hem eens tegen bijvoorbeeld een NEC in de basis moeten zetten. kan je altijd na 40/45 minuten een keer wisselen (of eerder) als het echt niet gaat. die jongen verdient wel een kans, net zoals haps en lewis. ook jongens die keihard werken maar nooit eens beloont worden. Gudelj is een goeie jongen en werkt hard maar net wat jij zegt, echt het verschil weet hij niet te brengen.

meer dan 12 jaar geleden

Ortiz leeft niet op hoor. Die wordt gewoon door Advocaat eindelijk opgesteld. Da’s alles.

meer dan 12 jaar geleden

Simpel: Overtoom is gehaald onder Verbeek en toen was Martens geen 10 en Ortiz was nog niet daar, dus was Overtoom opvolger van Maher….

meer dan 12 jaar geleden

Hoop echt dat we de winterstop een beetje goed doorkomen. verwacht dat de grote teams de concurrentie nu wel voelen en proberen wat spelers weg te halen bij AZ in de winterstop. goed van AZ dat ze Ortiz z’n contract al hebben opengebroken. die zal wel veel aanbiedingen krijgen deze winterperiode. ook spelers zoals mattias en aron zullen wel wat belangstelling hebben. martens wil graag weg maar ik vraag me af of er clubs zijn die dat aan durven. de ervaring en techniek zijn er zeker, dat wil ik niet ontkennen. maar het salaris, leeftijd en de blessure-gevoeligheid ook. gun het Martens trouwens wel hoor. goede speler en sympatiek mens. Hoop echt dat dit team de winter goed doorkomt en we gaan knallen! zoals ik het nu bekijk moet een top3 positie haalbaar zijn!

meer dan 12 jaar geleden

Hij heeft inderdaad niet zijn niveau gehaald wat hij bij Heracles had. Hopen dat als hij verhuurd wordt en veel speelt dat hij dan weer opleeft en dat hij weer terugkomt.