Ga naar inhoud
Help Stedelijk Museum Alkmaar bij tentoonstelling AZ
Overig nieuws

Help Stedelijk Museum Alkmaar bij tentoonstelling AZ

Martijn Benjamin 28 januari 2014

Afgelopen week kregen we digitale post van Stedelijk Museum Alkmaar met de vraag of we wilden helpen om de aankomende tentoonstelling ’60 jaar betaald voetbal in Alkmaar’ nog beter te maken dan deze nu al gaat worden. Nu is ons netwerk bij de club vrij omvangrijk, maar leek het ons leuker om jullie als bezoekers van de AZFanpage te vragen om hier een rol in te gaan spelen.

Voor de tentoonstelling is Tedje Schreurs bezig met een vooronderzoek om te bekijken wat wij als AZ’ers verwachten van een tentoonstelling over onze club. Alle reacties zijn uiteraard welkom onder dit nieuwsartikel, maar ook via de mail: ted.schreurs@student.ahk.nl.

Daarnaast is Stedelijk Museum Alkmaar op zoek naar twee keer 10 personen die bereid zijn om hun mening en ideeën willen laten horen bij bijeenkomsten in het museum. De bijeenkomsten vinden plaats op zaterdag 1 februari om 15:00 en/of dinsdag 4 februari om 15:00. Heb je zin om hier over te brainstormen dan kan je een mail sturen naar ted.schreurs@student.ahk.nl!

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(1)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

renestyle
renestyleongeveer 12 jaar geleden

Ik zou al blij zijn met een mooie schilderij van de Hout