AZ’er ben je niet alleen tijdens het voetbalseizoen, AZ’er ben je overal waar je komt en dus zeker wanneer je op vakantie gaat. Na het inpakken van je tandenborstel volgt dat AZ-shirt en als je nog ruimte over hebt gaat die vlag ook de koffer nog in.
Om de echte die-hards te eren organiseren wij uiteraard onze jaarlijkse ‘ik ga op vakantie en neem mee…’ actie. Ga je dus op vakantie in binnen- of buitenland, neem iets mee van AZ, maak er een leuke foto van en stuur hem op naar info@azfanpage.nl en wij zetten deze op de website!
Vakantiefoto’s 2012
Kevin, Janine en Wout op Lac de Chalain Frankrijk.
Tim in Italië (de bloemenrivièra, Diano Marina)
Lisa Velseboer op vakantiepark Beerze Bulten bij een voetbalclinic met Rene Eijkelkamp.
Kees Vooijs ging op vakantie naar Nieuw Zeeland en uiteraard had hij zijn mini-dress in zijn koffer gestopt.
River Plate? Pffff! AZ is de naam! (foto van The North Shield)
Als AZ in Europa speelt en je in Chili zit trek je uiteraard alles uit de kast om toch te kunnen kijken! (foto van The North Shield)
Mark ging op bezoek in het Emirates Stadium (Arsenal) en nam uiteraard een Ben-Side sjaal mee.
Paula en Sophie bij Adventure Parc bij Saint-Pierre-De-Trivisy in Zuid-Frankrijk.
Rob en Janine bij de cathedraal te Albi, midi-Pyreneeën, Frankrijk.
















