Ga naar inhoud
'FC Twente meldt zich in Alkmaar voor Reijnders'
Elftal en Technische staf

'FC Twente meldt zich in Alkmaar voor Reijnders'

Marius Wiegman 23 juni 2022

FC Twente heeft zich officieel gemeld bij AZ om Tijjani Reijnders over te nemen, dat weet TC/Tubantia te melden. De Tukkers toonden in het verleden ook al eens interesse in de middenvelder, maar tot een transfer kwam het nooit. Of de Alkmaarders Reijnders überhaupt willen laten gaan is ook nog de vraag.

Veel controleurs heeft Jansen namelijk niet tot zijn beschikking. Na Clasie en Midtsjø was Reijnders afgelopen jaar de nummer drie in de pikorde als het gaat om de twee controlerende posities op het middenrif. Peer Koopmeiners, Fedde de Jong en Zico Buurmeester maken vanuit Jong AZ nog aanspraak op de positie.

Play-offs

Reijnders kwam afgelopen seizoen in 45 wedstrijden in actie, over alle competities gezien. Hij was daarin goed voor zes doelpunten en twee assists. In de finale van de play-offs blonk de talentvolle middenvelder nog uit door twee doelpunten voor zijn rekening te nemen tegen Vitesse. Reijnders ligt in Alkmaar vast tot medio 2025.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Nog geen reacties. Wees de eerste!