Ga naar inhoud
El Hamdaoui: 'AZ voelt als thuiskomen'
Elftal en Technische staf

El Hamdaoui: 'AZ voelt als thuiskomen'

Marius Wiegman 25 september 2015

Mounir El Hamdaoui stond ook vanmorgen weer op het trainingsveld en liet wederom zien fit te zijn en makkelijk het net te vinden. De hoofdrolspeler zelf gaf na afloop tegenover AZ Fanpage aan het naar zijn zin te hebben in Alkmaar. “Het is lekker om weer terug te zijn. Het is een soort thuiskomen. Ik heb hier altijd goed gewerkt. Iedereen is geweldig hier, ik ben hier heel warm ontvangen en ben heel dankbaar dat ik hier mag meetrainen.”

Fantastisch publiek

Dat hij warm is ontvangen bleek afgelopen woensdag ook wel. Herhaaldelijk zette de Ben-Side het bekende ‘Mounir scoor nog een goaltje..’ in. De aanvaller zelf reageerde verrast op dit nieuws: “Serieus?! Oh dat heb ik niet meegekregen. Dat is echt mooi om te horen. Ik heb hier mooie tijden beleefd. Prachtig dat we toen ook kampioen zijn geworden. De supporters zijn altijd geweldig geweest voor mij en voor heel het team. Niet alleen dat jaar maar ook in de jaren daarna. Dat is heel mooi want dat maak je niet zovaak mee. Ik hoop dat ze dat ook altijd zullen blijven doen, ook in mindere tijden.”

Binnenkort weer een gesprek

De grote vraag is natuurlijk of de voormalig publiekslieveling ook zijn handtekening gaat zetten onder een contract in Alkmaar. De technicus wilde daar nog niet veel over kwijt. “Er is wat dat betreft nog geen nieuws. We hebben met elkaar gesproken en we hebben binnenkort nog een gesprek. Ik heb aan het begin aangegeven dat ik hier heel graag wil trainen om mijn conditie op peil te houden en vooral om in teamverband te gaan trainen. Toen heb ik het er nooit over gehad om hier te komen voetballen, niet dat ik dat niet meer zou willen hoor, maar dat was toen niet de intentie.”

Buitenland

Ondanks dat zijn voorkeur in het buitenland ligt sluit El Hamdaoui een overeenkomst allerminst uit. “Ik wil het liefst nog naar het buitenland, alleen je weet het nooit in de voetballerij. Vandaar dat we gaan kijken of het mogelijk is dat ik hier blijf. Als er echter iets moois komt uit het buitenland, en ik voel me er goed bij, dan gaat mijn voorkeur wel daar naar uit. Maar nogmaals de bal is rond.” De aanvaller bevestigt dat er wel wat interesse is uit het buitenland maar vindt het moeilijk in te schatten hoe groot de kans is dat hij binnenkort weer in het Victorie Stadion te zien is: “Ik weet niet hoe groot de kans is dat ik hier ga tekenen. We hebben een gesprek gehad maar meer kan ik daar eigenlijk niet over zeggen. Maar de kans is aanwezig, anders hadden we niet hoeven praten.”

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(7)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Kevin
Kevinmeer dan 10 jaar geleden

Het gaat gerust wel door, maar dat vage gedoe is alleen maar om een zo hoog mogelijk salaris eruit te slepen. Dus bij deze: Welkom!

mrpapercut
mrpapercutmeer dan 10 jaar geleden

AZ is een prima plek om te laten zien aan de rest van de wereld dat ze je nog niet moeten vergeten. Dus ga lekker voetballen hier de rest van het seizoen en sleep er een mooi buitenlands avontuur uit.

Tommie Cooper
Tommie Coopermeer dan 10 jaar geleden

Begrijpelijk, hij is tenslotte een brood voetballer en wacht nog even op een klapper wat AZ hem nooit kan Bieden.
Sportief gezien kan hij bij AZ een nog prachtige tijd mee maken. Poulsen heeft ook genoten.Dus ik zeg doen!!

Overdie
Overdiemeer dan 10 jaar geleden

Mounir strijder #1

sister of mercy
sister of mercymeer dan 10 jaar geleden

Kom a.u.b. thuis

dirk
dirkmeer dan 10 jaar geleden

Waarvoor moet het allemaal zo lang duren? Wacht ie echt op het allerlaatste moment of er nog een andere club komt? Tis graag of traag! ik zou als az zijnde gewoon een deadline stellen

schipper
schippermeer dan 10 jaar geleden

Zoekt mooie club in het buitenland, heeft hij toch al gehad?, heeft alleen zijn kans nooit gegrepen.