Ga naar inhoud
AZ verlengt contract Opdam
Elftal en Technische staf

AZ verlengt contract Opdam

Brian Wijker 20 juni 2017

AZ heeft dinsdag het contract van Levi Opdam met twee seizoenen verlengd. De 21-jarige verdediger staat hierdoor tot 2019 op de loonlijst in het Victorie Stadion.

Dat heeft de club op haar eigen officiële spreekbuis bevestigd. Opdam maakte in het seizoen 2015/16 zijn vooralsnog enige Eredivisie-minuten in het shirt van AZ, toen in eigen huis werd afgerekend met Vitesse (1-0). Zijn overige opwachtingen maakte hij in het toernooi om de KNVB-beker.

Aansluiten

De achterhoedespeler werd afgelopen seizoen kampioen in de Tweede Divisie met Jong AZ. Zondag zal hij aansluiten bij het eerste elftal, dat dan de eerste training van het seizoen afwerkt op het trainingsveld naast het stadion.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(6)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

1AZ1
1AZ1meer dan 8 jaar geleden

Ken hem eigenlijk niet zo goed alleen van zijn debuut in 1 en die was niet al te best..

Gefelcitieerd!

gerard
gerardmeer dan 8 jaar geleden

Niet te hopen dat Svensson een blessure oploopt anders moeten we het met deze tuinkabouter stellen en dat is niet het vereiste niveau waar AZ naar toe wil waardoor Luckassen weer naar rechts verhuist.

Alkmaar FC
Alkmaar FCmeer dan 8 jaar geleden

Mits Luckassen blijft .. hij heeft nog een contract wat 1seizoen doorloopt, hopelijk verlengd hij want we hebben hem nodig.

Alkmaar FC
Alkmaar FCmeer dan 8 jaar geleden

Anders hebben we Pantelis Hatzidiakos nog die eventueel op de rechtsback positie kan spelen, maar ik kan mij herinneren dat dat ook niet echt een succes was.

AZ fan!
AZ fan!meer dan 8 jaar geleden

Gelukkig is die Svensson wel 1 cm groter

Wermegrieder
Wermegriedermeer dan 8 jaar geleden

Prima speler voor Jong AZ. Zal ondanks dat hij zich nog wel gaat ontwikkelen m.i. te kort komen voor het eerste.