Ga naar inhoud
AZ in eigen huis langs Heracles Almelo
Wedstrijden

AZ in eigen huis langs Heracles Almelo

Marius Wiegman 19 februari 2022

AZ heeft vanavond in eigen huis met 2-1 gewonnen van Heracles Almelo. In eigen huis schoot Reijnders zijn ploeg op voorsprong, waarna Laursen vlak voor rust de gelijkmaker aantekende. Vlak na rust maakte Pavlidis de verdiende 2-1. 

De Alkmaarders begonnen goed aan de wedstrijd en kregen via Pavlidis de eerste grote kans. Het overwicht zou echter niet heel lang duren. De Heraclieden bleven goed georganiseerd staan en de thuisploeg had moeite een gaatje te vinden in de vijandelijke defensie.

Toch zou de ploeg van Jansen aan de leiding komen. Reijnders schoot een afgeslagen bal op prachtige wijze via de onderkant van de lat binnen. AZ leek hierna eenvoudig de voorsprong tot aan de rust vast te houden, maar na een spaarzame aanval maakten de bezoekers gelijk. Laursen kopte fraai binnen.

Pavlidis

Na de pauze stelde AZ echter snel orde op zaken door een goal van Pavlidis. De Griek kon binnentikken na een mooie aanval over de rechterkant via Evjen en Sugawara. De gastheren bleven hierna eenvoudig overeind en het was eigenlijk wachten op de derde treffer.

Karakteristieken

Doelpunten: 25′ Reijnders 1-0, 42′ Laursen 1-1, 49′ Pavlidis 2-1

Gele kaarten: Kiomourtzoglu (Heracles Almelo)

Opstelling AZ: Vindahl; Sugawara, Hatzidiakos (22′ Beukema), Martins Indi, Wijndal (c); Reijnders (83′ Sowah), De Wit, Clasie; Evjen (83′ Witry), Pavlidis (75′ Aboukhlal), Karlsson

Opstelling Heracles Almelo: Blaswich; Fadiga, Rente, Knoester, Roosken; Kiomourtzoglu, Ouahim (72′ Sierra), Hoogma; Laursen, Szoke (72′ Bakis), Basacikoglu (60′ Hansson)

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Nog geen reacties. Wees de eerste!