Ga naar inhoud
'AZ gaat transfer Gouweleeuw afronden'
Elftal en Technische staf

'AZ gaat transfer Gouweleeuw afronden'

Martijn Benjamin 20 mei 2013

Johan Derksen maakte in Voetbal International op RTL7 bekend dat AZ deze week de transfer van Jeffrey Gouweleeuw gaat afronden. De Alkmaarders die in de winterstop al dichtbij het aantrekken van de Heemskerker waren zouden inmiddels een akkoord hebben bereikt met SC Heerenveen.

In april gaf Gouweleeuw al aan dat hij ondanks het mislukken van de wintertransfer niets liever wil dan in Alkmaar voetballen: “AZ wil me heel graag hebben, daaruit spreekt veel vertrouwen”, zo zei hij in het Friesch Dagblad. “Ik heb nog maar een contract van één jaar dus ik denk dat Heerenveen me wel wil laten gaan.”

Derksen wist ook te melden dat FC Utrecht verdediger Jan Wuytens zeker komt als Nick Viergever een andere club weet te vinden. De Belg is in het bezit van een aflopend contract en zou daarmee een buitenkans zijn voor AZ.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(28)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

jantje
jantjebijna 13 jaar geleden

ook al gaat viergever niet weg , alsnog wuytens halen zodat die reijnen terug kan naar pec. ( als ze hem tenminste willen )

KA(AZ)
KA(AZ)bijna 13 jaar geleden

Of dit een goede aankoop wordt moet nog blijken, maar ik denk van wel. Die jongen speelde bijna in Oranje dus lijkt me beter dan Reijnen haha! Gudelj zou ook goed bij AZ passen (als vervanger voor de zwake Elm dan). Zou zelf Wildschut graag zien komen..is voor een schijntje op te halen, met wat aanpassingen zou dat in mijn ogen een goeie kunnen worden ook al speelde hij dit seizoen zéér matig! Nog een naam: Omar Salgado, jonge gozer uit de USA! Niemand kent hem nog, maar dat wordt er volgens mij eentje! Check youtube eens!

mataz96
mataz96bijna 13 jaar geleden

gouweleeuw EN wuytens aub ipv reijnen en viergever (die van mij niet perse weg hoeft) gudelj sws ipv elm die ook zwakke schakel is anders Anouar Kali halen! of heeft die al een club…. verbeek zei in vi dat ze op alle linies een versterking willen dus ook nog voorin voor op de vleugels. ik verwacht dus ook nog Wildschut zeker nu vvv is gedegradeert

rob
robbijna 13 jaar geleden

nee he …… pfffffffffffffffffffff drama aankoop

rob
robbijna 13 jaar geleden

hoe kun je nu zo. speler scouten stront iin de ogen

rob
robbijna 13 jaar geleden

die erie stewart denkt dat die nog bij nac zit

JK
JKbijna 13 jaar geleden

Kan je al deze negativiteit niet in 1 regel zetten…….hoef ik geen moeite te nemen jouw bagger te lezen. Goeie speler van Jong Oranje! Typische speler die AZ (geen topclub) koopt, en hoopt dat hij goed rijpt. Rob stop aub met posten hier. Dank.

Mathijs
Mathijsbijna 13 jaar geleden

kom maar naar Alkmaar we hebben je hard nodig laat maar zien wat je kan

AZ4Altijd
AZ4Altijdbijna 13 jaar geleden

En WEER een bankzitter. Hoeveel hebben we er daarvan al gescoort afgelopen jaar?
We noemen een :
– Berghok, huurling van Twente bij VVV > Op de bank.
– Gorter > Bankzitter bij NAC.
– Overtoom > Bankzitter bij Heracles.
– Beerens > een winter daarvoor > Bankzitter bij Heerenveen.
– Nu Gouweleeuw > Bankzitter bij Heerenveen.

Ik zeg, Goed BEZIG AZ.
Op in ieder gevel 2 van de 5 kun je afschrijven :
– Berghok > Wil niemand hebben.
– Gorter.

Dan nog afschrijven op:
– Reijnen.
– Ortiz. Helaas.
– Rosheuvel heeft ook amper de kans gehad.

Verder van weinig waarde:
– Elm.

Goede aankopen:
– Henrikssen.
– Altidore > 2 jaar geleden.
– Johansson > Aron wel te verstaan.

Conclusie. Staat niet bepaald in verhouding al zeg ik het zelf. Wat een bagger Stewart.

JK
JKbijna 13 jaar geleden

2012/13 SC Heerenveen 30 1 Eredivisie

Gouweleeuw….bankzitter??

AZ4Altijd
AZ4Altijdbijna 13 jaar geleden

Jups die was laatste tijd nogal regelmatig bankzitter.

JK
JKbijna 13 jaar geleden

Niet dus……feitenkennis zou wenselijk zijn!

Corne
Cornebijna 13 jaar geleden

Stijn Schaars. Bankzitter bij Vitesse, kampioen bij AZ
Roy Beerens. Bankzitter bij Heerenveen, kwartfinale EL bij AZ

Jozy Altidore. Tribuneklant bij Villareal, topscorer bij AZ
Demie de Zeeuw, middenmoot 1e divisie, gekocht voor 1 ton, verkocht voor €8 miljoen

Joris Mattijsen, transfervrij van Willem 2, verkocht voor €8 miljoen

Soms pakt een koopje wel eens heel goed uit.

JK
JKbijna 13 jaar geleden

Goeie aankoop als hij komt. Wat de snor vertelt slaat in de meeste gevallen nergens op. Waarom opeens dit bijna als waarheid verkondigen?

Kleine reactie op AZ4Altijd…..je snapt het echt niet he? Berhuis, 22? jaar JONG heeft dit seizoen wisselvallig gespeelt, maar je ziet dat hij kan voetballen en heeft zelfs in 1 a 2 wedstrijden de man of the match verdient. Overtoom heeft nog niet 1 wedstrijd op de centrale positie gespeelt waar hij bij Heracles wel speelde. Beerens houd altijd 2-3 man bezig op de zijkant, toegegeven dat hij wat meer rendement zou halen, maar als je de assist voor de assist zou tellen, zou je verbaast staan!

Hoe kan je Johanson nou beoordelen. Als hij toevallig niet 2 x had gescoort had bij je lijstje afgeschreven komen te staan?! Ik bedoel maar……..

Dus conclusie: trieste reacties van mensen die het echt niet snappen!

AZ4Altijd
AZ4Altijdbijna 13 jaar geleden

Dit is mijn mening en hoe ik er tegenaan kijk. Dus ga nu meteen mijn mening afschieten. Dat is pas triest.

JK
JKbijna 13 jaar geleden

Beetje realisme in je post zou wenselijk zijn. Als je hier post, kan je een reactie verwachten.

vizza
vizzabijna 13 jaar geleden

Het lijkt mijn een goede aankoop …had deze jongen wat problemen met van barsten dat die daarom veel bank moest zitten?!. aron is een goede spits met veeel behendigheid en oog voor de goal, alleen wat te licht !!…overtoom heeft toch niet veel bank gezetten / vind hem alleen zn prestatie kan 10 x beter ..

sharkie
sharkiebijna 13 jaar geleden

Heb wel enigszns twijfels bij Gouweleeuw.Paar gezien bij H veen, maar niet echt opvallend.Maar goed, hoop ik heb he verkeerd

SmithAZ
SmithAZbijna 13 jaar geleden

Deel wel een beetje je twijfels. Begrijp eigenlijk niet zo goed waarom Verbeek juist zo gecharmeerd van Gouweleeuw is…. Heerenveen heeft erg veel tegendoelpunten moeten incasseren en Gouweleeuw is me eigenlijk helemaal niet echt opgevallen. Maar hopenlijk worden mijn twijfels weggenomen….

martijn
martijnbijna 13 jaar geleden

wereld aan koop die gouweleeuw gudelj halen maher verkopen, misschien ergens nog een paar goedkopen toppers halen uit zweden ofzo ik zeg top 3 volgend jaar