Ga naar inhoud
'AZ bekeek Milos Kosanovic'
Elftal en Technische staf

'AZ bekeek Milos Kosanovic'

Martijn Benjamin 18 april 2015 3 reacties

Volgens de Belgische krant Het Laatste Nieuws zou AZ interesse hebben in Milos Kosanovic van KV Mechelen. De 1.91m lange Serviër staat ook in de belangstelling van het Turkse Fenerbahce en de Belgische topclubs.

Kosanovic (24) is een linksbenige centrale verdediger die ook aan de linkerkant zou spelen. Volgens ingewijden staat hij bekend om zijn goede trap. Opvallend is dat de verdediger in de zomer van 2013 ook al in de belangstelling stond van AZ (en FC Groningen), maar een transfer toen geen doorgang vond in verband met het ontbreken van een EU-paspoort. De Servier speelt sinds januari vorig jaar bij de mooie Belgische club.

(foto  via KV Mechelen / Pro Shots)

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(3)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

bijna 11 jaar geleden

Ook weer een prima lengte 1,91, altijd een voordeel in de verdediging. NU ook nog een goede spits vinden met die lengte , een die echt kan scoren.

bijna 11 jaar geleden

Dat wordt weer een miskoop net zoals die Avdic.

bijna 11 jaar geleden

heb hem niet zien spelen.. vond trouwens de Sa ook niet verkeerd spelen afgelopen weekend.. en dat voor een aan wal gespoelde neus.. ging veel dreiging van uit linksvoor..