Ga naar inhoud
Autocombi naar Eindhoven
Supporterszaken

Autocombi naar Eindhoven

NAKZ 18 november 2015

Na een voor dit seizoen absurd lange periode van maar liefst drie weken staat op zondag 29 november weer eens een uitwedstrijd op het programma. AZ reist die dag naar Eindhoven voor het duel met PSV dat om 16:45 uur begint. Eindhoven houdt ondanks overleg met Victoria helaas vast aan een autocombi met omwisselen bij De Lucht, maar gelukkig was de club wel te overtuigen om 40% korting te geven op de kaarten. In plaats van 29 euro kost een kaartje voor de auto dus 18,50 euro. De prijs is inmiddels aangepast door AZ, maar wie nog 29 euro heeft betaald kan het verschil uiteraard terugkrijgen.

De autocombi betekent dat er tussen 15:00 en 15:30 uur omgewisseld moet worden bij parkeerplaats De Lucht langs de A2. Hoewel PSV-AZ in eerste instantie vrij vervoer zou zijn en de politie hier uiteindelijk ook wel aan wilde, hield de gemeente een versoepeling tegen. Dit op basis van enkele verhalen in het landelijke voetbalvolgsysteem (vvs) over eerdere uitwedstrijden van AZ. Met gevoel voor overdrijving en talloze feitelijke onjuistheden heeft de lokale politie van onder meer Mechelen en Doetinchem een beeld geschetst dat weinig met de realiteit te maken heeft, maar er wel voor zorgt dat we nu met restricties te maken krijgen.

AZ meldt dat er met drie man per auto gereisd moet worden, maar gezien de verwachte animo is dit niet nodig. Je kunt dus ook alleen of met twee man richting Brabant. Met de combibus van de SV naar Eindhoven kan ook. Dit kost 29 (leden) of 34 euro (niet-leden SV). De bussen vertrekken om 13:45 uur vanaf het stadion.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(4)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Duke Nukem
Duke Nukemmeer dan 10 jaar geleden

1 Schijt uitvak slecht zicht
2 lange reis
3 te duur
4 combi
5 AZ speelt niet al te best en PSV is in vorm.

allemaal redenen om deze match via tv te volgen.

Succes mannen van AZ, overtuig deze supporter maar weer eens om een uit wedstrijd bij te wonen.

Teleurgestelde supporter
Teleurgestelde supportermeer dan 10 jaar geleden

En AZ doet het in zijn broekje!….

AZpeldoorn
AZpeldoornmeer dan 10 jaar geleden

. . . . zal allemaal wel waar zijn . . . dat dachten er ook vele van de uitwedstrijd tegen Vitesse, gezien de weinige supporters daar in het uitvak.
2-0 winst!
Heb daar trouwens ook AZters gespot op de andere tribunes, zat zelf op zuid & twee keer gejuigd.
Zonde van al dat negatieve gedoemdenk, het staat een mooi gevuld uitvak flink in de weg.

Stadswandelaar
Stadswandelaarmeer dan 10 jaar geleden

AZ altijd ??? open huis daar bij FC gemeentegeld…supporteren blijkt van geen nut met zo n tactiek!…..