Ga naar inhoud
Verhuis naar de Ben-Side!
Supporterszaken

Verhuis naar de Ben-Side!

NAKZ 22 april 2013

Deze weken is het weer tijd om de seizoenkaart te verlengen. Na een teleurstellend seizoen dat mogelijk voor wat lege plekken gaat zorgen is het de uitgelezen mogelijk om naar de Ben-Side te verhuizen! Ook als je nog geen seizoenkaart hebt is de kans groot dat je bij een aanvraag direct een seizoenkaart op de Ben-Side krijgt. Andersom kunnen ook supporters die momenteel op de Ben-Side zitten en niet willen staan van de gelegenheid gebruik maken om een passender plek te zoeken en hun plaats aan een fanatieke supporter te gunnen.

Nog altijd streven we ernaar het staangedeelte naar beneden uit te breiden, maar dat kan alleen als genoeg mensen op de Ben-Side komen staan. Vorige jaren kwamen jaarlijks zo’n 50 à 100 supporters naar de Ben-Side, maar omdat er ook mensen verdwenen is het staangedeelte al jaren nauwelijks gegroeid. Aan de andere kant laten (Europese) bekerwedstrijden met een staande Ben-Side zien dat er genoeg potentie is voor een vanaf beneden staande Ben-Side, met name onder jongeren die (nog) geen seizoenkaart (op de Ben-Side) hebben.

Op het verlengingsformulier kun je aangeven dat je wilt verhuizen naar de Ben-Side. Vorige jaren konden alle verzoeken worden ingewilligd, dus waarschijnlijk zal dat dit jaar niet anders zijn. Ook als je geen kaarten naast elkaar kunt krijgen of alleen in het zitgedeelte een kaart kan krijgen, verhuis gewoon naar de Ben-Side! Juist door te gaan staan in het zitgedeelte kunnen we het staangedeelte naar beneden uitbreiden, en anders is er bovenin altijd nog wel een plek te vinden waar je bij elkaar kunt staan.

We hopen dat iedereen mede door de eerdere staande Ben-Side acties enthousiast is geraakt voor een staande Ben-Side, en een scc neemt of verlengt voor de Van der Ben-tribune! Een mooie club als de onze verdient een grote 12e man, dus vul het verzoek om te verhuizen in en sluit je aan bij de Ben-Side!

Je kunt je seizoenkaart vanaf nu verlengen of aanvragen. Verlengen kan tot uiterlijk woensdag 15 mei!

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(8)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Joop
Joopbijna 13 jaar geleden

Er zijn al jaren slechts een handvol overschrijvingen, daar kom je er nooit mee.
AZ wilt ook niet meewerken aan een staan vak, en de steun is er ook niet. Ook de protest acties werken voor geen enkele meter..

Laten varen en uberhaupt aan een goede sfeer werken 90 minuten lang. Dat is al een probleem, wel of niet staan in een heel vaak veranderd daar weinig aan..

NAKZ
NAKZbijna 13 jaar geleden

Door te staan wordt de sfeer ook beter, dus is het in ieder geval het proberen waard om weer wat mensen naar de Ben-Side te krijgen. Beter een handvol dan niemand. Helaas is de animo niet zo massaal dat we direct de hele Ben-Side staand krijgen, maar wie weet wat er de komende jaren nog kan veranderen.

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarbijna 13 jaar geleden

We houden hoop! Wellicht lukt het ooit eens met een andere directie en bestuur? 😉 Tis net de fifa AZ directie#corrupt.

AZr
AZrbijna 13 jaar geleden

Vorig jaar 6 verzoeken gedaan. Niet eens 1 plek gelukt.

NAKZ
NAKZbijna 13 jaar geleden

Dat is raar. Er zouden vorig jaar alleen een aantal overschrijvingen niet gelukt zijn omdat mensen per se naast elkaar kaarten wilden hebben, ook nog eens in het staangedeelte van de Ben-Side. Maar ruimte was en waarschijnlijk is naar verluidt nooit een probleem.

AZr
AZrbijna 13 jaar geleden

We hadden alleen als voorwaarde dat we met z’n alle naar het staanvak wilde, maar niet met voorwaarde om naast elkaar te hoeven staan. Dat komt toch wel goed bij een staanvak. Dit jaar proberen het nog een keer.

Bram**
Bram**bijna 13 jaar geleden

Ik ben zeker weer erbij bij de Ben-side. Sowieso kan volgend seizoen alleen maar meevallen.
Als je voetbal sfeer in het stadion wilt meemaken dan moet je zeker bij de ”staande” Ben-Side zijn.

vizza
vizzabijna 13 jaar geleden

Ik wil dolgraag naar vak x !, maar met een paar maten en je wilt toch liever bij elkaar staan !!, en ik weet dat het wel goed zal komen, maar als de rij vol is met staande mensen dan houd het ook op!.. ik zit in vak V bovenaan het zou beter zijn geweest als we daar ook mogen staan maar neej de sfeer wordt ingedrukt door stewards!!…

Om het sfeer te verhogen is misschien een idee om met de kerels van molenaarstribune samen te werken, kweau liedjes zingen!.