Ga naar inhoud
Onafhankelijk AZ-nieuwsVoor en door supportersSinds 2000
Elftal en Technische staf

Martin Haar blijft AZ trouw

Martijn

door Martijn · 27 mei 2014

Martin Haar heeft volgens AD Sportwereld besloten AZ trouw te blijven. Na een aantal weken bedenktijd heeft de oudgediende besloten om in te gaan op het aanbod om specialistentrainer te worden bij AZ.

Volgens de krant zal Haar, die al sinds 2001 aan de club verbonden is een contract voor vier jaar tekenen. Hiermee gaat ook de wens van Marco van Basten in vervulling, de nieuwe trainer liet de buitenwereld al duidelijk blijken dat hij de cultuurbewaker graag aan boord wilde houden.

Reacties(9)

Praat mee over AZ

Of reageer met je account:
Inloggen
ongeveer 12 jaar geleden

sjaa.. wat moet je anders.

ongeveer 12 jaar geleden

Huur moet toch betaald worden, ook al is het respectloos, toch verder gaan tegen wil en dank…

ongeveer 12 jaar geleden

klopt. Als het geld automatisch binnen stroomde had ik ook wel vaker aan de zijlijn gestaan..

ongeveer 12 jaar geleden

Wat is eigenlijk een cultuurbewaker?

ongeveer 12 jaar geleden

Haha. Duur woordje voor oud gediende. Iemand die alles en iedereen heeft zien komen..en uiteraard ook weer zien gaan. Ben het met je eens dat het best wat vrijer vertaald had mogen worden.

ongeveer 12 jaar geleden

Ryan Gigs, Ger Senden, Carlos Puyol, Totti, Buffon, Ron de Groot, Henrie Cruzen dat soort types!

ongeveer 12 jaar geleden

Prima zaak!!

ongeveer 12 jaar geleden

Martin, fantastisch dat jij bij AZ blijft.

ongeveer 12 jaar geleden

nee hij wou op zijn leeftijd liever vakken vullen bij de Appie.. met alle respect maar het is toch wel een beetje logisch dat deze beste man blijft. niet alleen vanwege zijn AZ-hart maar ook gewoon omdat je niet veel keus hebt. Begrijp me niet verkeerd ik vind het ook mooi dat hij blijft maar veel keus heeft hij niet..