Ga naar inhoud
Luckassen: 'Dit was een heel belangrijke overwinning'
Wedstrijden

Luckassen: 'Dit was een heel belangrijke overwinning'

Marius Wiegman 9 november 2015 5 reacties

Voor het eerst sinds 2010 wist Vitesse geen schot op het vijandelijk doel te lossen, iets dat PSV voor het laatst voor elkaar wist te krijgen. Het onderstreept de goede wedstrijd die de Alkmaarders gister speelden in Arnhem. Een van de uitblinkers was de centraal achterin spelende Derrick Luckassen. De verdediger benadrukte na afloop tegenover AZ Fanpage het belang van deze wedstrijd: ‘Dit was een heel belangrijke overwinning. We doen nu nog mee in de strijd om de play-offs. We moesten winnen, de laatste keer dat we wonnen was alweer een tijdje geleden. Het spel was wel goed maar we scoorden niet. Voor de aansluiting waren de drie punten vandaag heel belangrijk.’

Herken situaties nu

Luckassen vormde gister een centraal duo met Jeffrey Gouweleeuw als vervanger van Jop van der Linden. De laatste keer dat de twee een duo vormden was vorig seizoen tegen Feyenoord en toen speelde Luckassen niet de meest gelukkige wedstrijd in dienst van zijn club. Vandaag was er van enige twijfel in het spel van het talent geen sprake. De hoofdrolspeler zelf had daar wel een verklaring voor: ‘Als je meer wedstrijden speelt ga je situaties herkennen en dingen anders doen. Ik speel nu weer wat meer en dan gooi je alles van je af en ga je lekker spelen.’

 

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(5)

Jouw mening telt — discussieer mee!

Maak een gratis account aan en deel je kijk op AZ. Kost 30 seconden — geen spam, beloofd.

meer dan 10 jaar geleden

Begon het seizoen wat minder maar sinds Twente thuis heeft hij eigenlijk alleen maar topwedstrijden gespeeld. Die kunnen we met een gerust hart Gouweleeuw laten vervangen volgend seizoen.

meer dan 10 jaar geleden

Speelde inderdaad een prima wedstrijd maar laat die vrije trappen nog even zitten.

meer dan 10 jaar geleden

Inderdaad goede wedstrijd gespeeld. Een sterke volwassen verdediger voor volgend jaar is al in huis. Maar aan zijn aanloop zie je al waar de vrije trap terecht zal komen: rij 30. Er lopen er toch nog wel een paar naast van der Linden die een bal kunnen trappen?

meer dan 10 jaar geleden

Waarom speelt luckassen met een zwembroek? Het ziet er niet uit!!

meer dan 10 jaar geleden

Vond hem erg sterk spelen tegen Vitesse. Goed om te zien dat hij zich goed heeft ontwikkeld.