Ga naar inhoud
Jong AZ wint thuis van FC Oss
Wedstrijden

Jong AZ wint thuis van FC Oss

Marius Wiegman 6 februari 2018

Jong AZ weet eindelijk weer wat winnen is. Na liefst negen wedstrijden zonder overwinning werden er gistervanavond weer drie punten gepakt. Tegen FC Oss pakten de Alkmaarse talenten terecht de drie punten. De start van de wedstrijd was nog wel voor de Brabanders, al kregen die na de eerste vijf minuten niet echt grote mogelijkheden meer. Ondanks dat Jong AZ zeker niet zijn beste spel liet zien kwamen de jongelingen na een half uur wel op voorsprong. Na goed doorjagen veroverde Tijjani Reijnders de bal, waarna de middenvelder het speeltuig met de juiste snelheid meegaf aan Druijf. Oog in oog met Mous rondde de spits koeltjes af.

05-02-2018: Voetbal: Jong AZ v FC Oss: Alkmaar
(L-R) Kai Koreniuk of Jong AZ heeft de 3-0 gemaakt
Jupiler League 2017/2018

Beslissing

Na de onderbreking was de eerste grote kans wederom voor Druijf, ditmaal schoot de aanvaller de bal vanuit vrije positie tegen de goalie aan. Het zou geen dure misser zijn want enkele minuten later zette Jacobs Kaandorp vrij voor de keeper, waarna laatstgenoemde de 2-0 maakte. De wedstrijd was hiermee beslist. Na een mooie individuele actie van Koreniuk scoorde de linksbuiten op fraaie wijze de derde Alkmaarse treffer. In de slotfase kregen de bezoekers nog een strafschop na een overtreding van Jacobs. De goal van Kamaci was echter voor de statistieken.

Karakteristieken

Doelpunten: 31′ Druijf 1-0, 54′ Kaandorp 2-0, 78′ Koreniuk 3-0, 87′ Kamaci (strafschop) 3-1

Gele kaarten: Fleuren (FC Oss)

Opstelling Jong AZ: Olij (c); Georgen (82′ Groot), Regeling, Kramer, Wijndal (63′ Bakker); Hoedemakers, Jacobs, Reijnders; Kaandorp (73′ Hardijk), Druijf, Koreniuk

Opstelling FC Oss: Mous; Fleuren, Janssen (78′ Grotenbreg), Pique, Stuy van den Herik (c); Dogan, Kaak, Van der Sluys;  Bakx, Kamaci, Van der Biezen

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(5)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

AZ United**
AZ United**ongeveer 8 jaar geleden

Gelukkig maar want deze overwinning geeft de talenten weer de broodnodige moraal.
Ze zullen moeten leren vechten voor een goed resultaat.

1AZ1
1AZ1ongeveer 8 jaar geleden

Werd tijd ze zullen voor elk puntje moeten knokken om erin te blijven.

AZIJNZEIKERD
AZIJNZEIKERDongeveer 8 jaar geleden

HEHE!!!!!!!

SmithAZ
SmithAZongeveer 8 jaar geleden

Zeer belangrijk voor Jong AZ om in de JL te blijven. De training wordt erop aangepast, meer tegenstand, eerder klaar voor het ‘grote werk’ in de eredivisie.
Come on Jong AZ!

Vincent Abee
Vincent Abeeongeveer 8 jaar geleden

Nu een reeks overwinningen!