Jong AZ heeft vanavond hard uitgehaald tegen NAC Breda. De Alkmaarders wonnen in Wijdewormer met maar liefst 4-0 van de Brabanders door doelpunten van Barasi, Allouch, Griffith en Meerdink.
In de eerste helft was het verschil tussen beide ploegen niet al te groot. Allouch en De Jong waren gevaarlijk namens de thuisploeg, terwijl Westerveld een schot van Van de Sande onschadelijk maakte. Barasi brak halverwege de eerste helft de ban op aangeven van Griffith.
Na de thee maakte Jong AZ het verschil toen Allouch op aangeven van Koopmeiners de score verdubbelde. Tien minuten later maakte Griffith er zelfs 3-0 van na een overstapje van Lathouwers. Het slotakkoord was voor Meerdink die een voorzet van Griffith promoveerde tot doelpunt.
Karakteristieken
Doelpunten: 18’ Barasi 1-0, 51’ Allouch 2-0, 61’ Griffith 3-0, 87’ Meerdink 4-0
Gele kaarten: Goes, Stam (Jong AZ) Van de Sande, Velanas, Herrmann (NAC Breda)
Opstelling Jong AZ: Westerveld; Lathouwers (77’ Van Aken), Goes, Stam (77’ Engel), Dekkers (88’ Postma); Buurmeester, De Jong, Koopmeiners (64’ Schouten); Griffith, Barasi (64’ Meerdink),Allouch
Foto: Pro Shots | Sonny Lensen







