Ga naar inhoud
AZ verwacht iets minder seizoenkaarten
Supporterszaken

AZ verwacht iets minder seizoenkaarten

NAKZ 6 augustus 2014

AZ verwacht voor komend seizoen iets minder seizoenkaarten te verkopen dan vorig jaar. Dat blijkt uit een rondgang van dagblad Metro langs alle eredivisieclubs. De club rekent anderhalve week voor de eerste thuiswedstrijd op een eindstand van zo’n 11.000 jaarkaarten. Vorig jaar werden 11.226 seizoenkaarten verkocht, in 2012-2013 waren dat er nog 12.424. Ook Ajax, PSV, FC Groningen, FC Utrecht en ADO Den Haag zien het aantal seizoenkaarthouders (licht) dalen.

AZ wijt de daling aan de economische crisis. Die conclusie lijkt wat gemakkelijk, aangezien het aantal verkochte seizoenkaarten bij acht clubs wél stijgt. Bij FC Twente en Go Ahead Eagles blijft het aantal seizoenkaarten gelijk. Vitesse wilde nog geen prognose geven, sc Heerenveen kon dat niet wegens technische problemen. Op Feyenoord, NAC, PEC Zwolle en Heracles na zijn alle acht stijgers clubs die dit jaar of vorig jaar zijn gepromoveerd.

Qua aantallen seizoenkaarthouders staat AZ in de eredivisie op de 9e plaats. Naast de top drie verkopen ook FC Twente, NAC, FC Groningen, SC Heerenveen en Vitesse naar verwachting meer seizoenkaarten.

Seizoenkaarten

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(18)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

schipper
schippermeer dan 11 jaar geleden

Gezien het vaak belabberde voetbal van vorig seizoen niet meer dan logisch .Bovendien is er geen enkele intentie meer om te wedijveren met de top 3. We zijn een aantal jaren verwend geweest, dus een paar stappen teruggaan valt dan niet mee.

AZtekettet
AZtekettetmeer dan 11 jaar geleden

Ook andere clubs zien een daling, inclusief de neuzen die champ.league spelen. Heeft dus niets te maken met een slecht AZ seizoen. Daarbij komt dat AZ goeie zaken heeft gedaan qua transfers en er een goeie stap richting de toekomst is gemaakt. Laat die succes supporters hun kaart maar lekker niet verlengen.. Zitten er straks enkel nog 100% fans

Bram Dimmick
Bram Dimmickmeer dan 11 jaar geleden

Vergeet de mensen die geen keuze hadden niet he.. Sommige kunnen het gewoon echt niet meer ophoesten.

bergenaartje
bergenaartjemeer dan 11 jaar geleden

`Qua prijs van de seizoenkaarten staan we op de derde plaats, dus we mogen dan toch zeker ook een plaats bij de eerste 5 verwachten voor dat geld….
ik denk dat er toch zeker nog 1 goede speler bij moet komen, wil het publiek er een beetje vertrouwen in krijgen.

cheeseonion
cheeseonionmeer dan 11 jaar geleden

Gaat tijd worden dat er weer mooi gevoetbald wordt..

schipper
schippermeer dan 11 jaar geleden

100% mee eens en thuis meer punten pakken.

seizoenskaart
seizoenskaartmeer dan 11 jaar geleden

Weet iemand hier wanneer de seizoenskaarten opgestuurd gaan worden?

Bram Dimmick
Bram Dimmickmeer dan 11 jaar geleden

Niet, zit geen seizoen meer aan verbonden. Hij is gewoon heractiveerd. Wacht wel nog steeds op m’n SV pasje..

azfan
azfanmeer dan 11 jaar geleden

waar is die wachtrij gebleven?

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarmeer dan 11 jaar geleden

Dat was in de tijd van Dirk.

sister of mercy
sister of mercymeer dan 11 jaar geleden

Nogal logisch, als je de afgelopen drie jaar bekijkt.

sister of mercy
sister of mercymeer dan 11 jaar geleden

AZ wijt de daling aan de crisis, hahahahaha…..wat voor mensen werken er bij AZ?

AZ Alkmaar
AZ Alkmaarmeer dan 11 jaar geleden

Dan hebben ze Gerben al z’n sc, die die heeft ingeleverd nog niet meegerekend he! Die tikken ook wel behoorlijk aan. Tja Ernie geeft de crisis de schuld, vandaar zijn lidl aankopen. We hebben nog een kleinere selectie dan feijenooit, maar wel meer geld….Wanneer gaan de ogen eindelijk eens open he? Wat een poppenkast weer, ze zijn zo transparant man man…AZ geeft geen moer om haar supporters, het is ich ich ich. (meeste) Spelers zijn ook zo.

bergenaartje
bergenaartjemeer dan 11 jaar geleden

laten we blij zijn dat het stadion niet is uitgebreid naar 25.000 plaatsen of zo. dan zaten we binnenkort te klapperen in een half lege echoput. Lekker op 17.000 houden, zodat het een beetje gezellig blijft. Voor een provincieclub is dit precies goed, laten we reeel blijven, we kunnen dankzij goed opleiden en slim aan en verkopen leuk meedoen en af en toe van Ajax winnen (als we voortaan de penaltys er in schieten) maar met de echte grote clubs kunnen we ons op langere termijn niet meten.
Geeft niks, als we maar mooi en zo aanvallend mogelijk voetbal en spektakel te zien krijgen.
Het wordt wel een keer tijd voor wat nieuwe liedjes…wi o wie

azfan
azfanmeer dan 11 jaar geleden

Met een begroting van 28 miljoen verwacht toch meer ambitie bij de club

azfan
azfanmeer dan 11 jaar geleden
schipper
schippermeer dan 11 jaar geleden

Ambitie leeft alleen bij de supporters, leiding vindt het wel goed zo. Salaris zit toch goed.? Zonder ambitie zul je steeds verder wegzakken, daar veel andere clubs die ambitie wel hebben. Nog steeds geen nieuwe spits, nog 1 nachtje slapen.

Cheeseonion
Cheeseonionmeer dan 11 jaar geleden

Wat een zeikerts allemaal hier.. Bahh!