Ga naar inhoud
Speler van het Jaar: FC Utrecht – AZ
Elftal en Technische staf

Speler van het Jaar: FC Utrecht – AZ

Martijn Benjamin 26 augustus 2013

Een speler van het jaar kiezen op basis van de wedstrijd tegen FC Utrecht wordt moeilijk. Erg moeilijk. Desondanks willen we jullie vragen of jullie nog spelers hebben gezien die wel voldeden gisteren.

[poll id=”22″]

De percentages waarmee spelers worden beoordeeld zetten we om in punten en deze punten tellen wij t/m de laatste uitwedstrijd van het seizoen op om te kijken wie in jullie ogen de ‘Speler van het Jaar’ is geworden. De puntentelling is als volgt: de man met de meeste stemmen krijgt 5 punten, de nummer twee krijgt er 3 en de nummer drie belonen we met 1 punt. De speler die na de laatste uitwedstrijd van het seizoen de meeste punten heeft zullen wij namens de site belonen met een mooie prijs. De tussenstand in de Speler van het Jaar verkiezing is te zien op deze pagina.

Deel dit artikel

Vond je dit interessant? Deel het met anderen

Reacties(7)

Log in of maak een account aan om te reageren.

We vragen dit alleen om spam te voorkomen — niet voor commerciële doeleinden.

Bram**
Bram**meer dan 12 jaar geleden

Jeffrey Gouweleeuw dan maar….

Hans van Doorn
Hans van Doornmeer dan 12 jaar geleden

Speciaal als Amersfoortse kaartje gekocht voor de 2e keer waardeloze wedstrijd gezien van AZ in utreg. Ik zou net als co Adriaanse dat deed de spelers waarschuwen dat bij een wanprestatie de spelers lopend terug kunnen naar Alkmaar.

Dedie
Dediemeer dan 12 jaar geleden

Deze keer kies ik voor Esteban. Tegen Utrecht was hij de enige met scherpte. Hij voorkwam een te grote afstraffing met belangrijke reddingen. De rest waren niet scherp en grossierden in fouten – slechte passes, duels verloren, o.a.

KA(AZ)
KA(AZ)meer dan 12 jaar geleden

Mokhtar, hij komt er aan!!!!!!

SmithAZ
SmithAZmeer dan 12 jaar geleden

Er is vooralsnog niets dat er op wijst dat AZ met hem bezig is…

SmithAZ
SmithAZmeer dan 12 jaar geleden

Gudelj, de enige die niet meedeed aan het lamlendige spel in de eerste helft… zie het resultaat nadat hij gewisseld was, helemaal niet om aan te gluren.

AZtekettet
AZtekettetmeer dan 12 jaar geleden

kunnen we niet een keertje overslaan? vond het allemaal even slecht!