AZ had kunnen winnen, maar net zo goed kunnen verliezen in Amsterdam en daarom is de 0-0 uiteindelijk een uitslag waar we best tevreden mee mogen zijn (al doen de reacties wat anders vermoeden). Wie was volgens jullie de beste man aan AZ-kant?
- Mathew Ryan 41%, 262 stemmen262 stemmen 41%262 stemmen - 41% van alle stemmen
- Jordy Clasie 25%, 163 stemmen163 stemmen 25%163 stemmen - 25% van alle stemmen
- Mayckel Lahdo 8%, 52 stemmen52 stemmen 8%52 stemmen - 8% van alle stemmen
- Sam Beukema 7%, 47 stemmen47 stemmen 7%47 stemmen - 7% van alle stemmen
- Yukinari Sugawara 7%, 44 stemmen44 stemmen 7%44 stemmen - 7% van alle stemmen
- Tijjani Reijnders 4%, 25 stemmen25 stemmen 4%25 stemmen - 4% van alle stemmen
- Pantelis Hatzidiakos 3%, 17 stemmen17 stemmen 3%17 stemmen - 3% van alle stemmen
- Milos Kerkez 2%, 10 stemmen10 stemmen 2%10 stemmen - 2% van alle stemmen
- Myron van Brederode 1%, 9 stemmen9 stemmen 1%9 stemmen - 1% van alle stemmen
- Vangelis Pavlidis 1%, 7 stemmen7 stemmen 1%7 stemmen - 1% van alle stemmen
- Sven Mijnans 1%, 4 stemmen4 stemmen 1%4 stemmen - 1% van alle stemmen
- Jens Odgaard 0%, 1 stemmen1 stemmen1 stemmen - 0% van alle stemmen
De percentages waarmee spelers worden beoordeeld zetten we om in punten en deze punten tellen wij t/m de laatste uitwedstrijd van het seizoen op om te kijken wie in jullie ogen de ‘Speler van het Jaar’ is geworden. De puntentelling is als volgt: de man met de meeste stemmen krijgt 5 punten, de nummer twee krijgt er 3 en de nummer drie belonen we met 1 punt.
De speler die na de laatste uitwedstrijd van het seizoen de meeste punten heeft zullen wij namens de site belonen met een mooie prijs. We hebben maar 1 echte spelregel: je kunt alleen stemmen op spelers die 20 minuten of meer hebben gespeeld in een wedstrijd. Dit hadden we liever niet gedaan, maar het feit dat Joris van Overeem bijna onterecht speler van het jaar werd, maakte deze maatregel noodzakelijk.
[foto via Pro Shots / Toon Dompeling]