AZ Jeugd

Helmond uit levert versterkt Jong AZ geen punten op

Jong AZ heeft geen punten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen Helmond Sport. Het jeugdelftal was behoorlijk versterkt maar kon maar weinig potten breken. Het werd 3-1.

AZ begint met opvallende namen

Jong AZ begon met een sterk elftal in Helmond. Vooral de voorhoede sprong in het oog. Poku, Addai, Zeefuik én Van Brederode mochten in de basis beginnen. Ook Kees Smit, die afgelopen weekend zijn debuut maakte, mocht aan de aftrap verschijnen.

De kwaliteitsinjectie sorteerde weinig effect. Helmond Sport had zijn zaakjes goed voor elkaar en scoorde snel de eerste goal. In de 6e minuut ging centrale verdediger Stam onder de bal door waarna Kaars kon afronden. Écht grote kansen kreeg Jong AZ in de eerste helft niet.

Helmond loopt uit na rust

Na de thee bleef het spelbeeld hetzelfde. In twee flitsen rond de 60e minuut wist Helmond zelfs op 2-0 en 3-0 te komen. Poku deed namens Jong AZ wat terug na een prima aanval over de linkerkant. Daar bleef het vervolgens bij.

FOTO PRO SHOTS / Jules van Iperen

Rik Bos
In de jaren 90 geboren in de binnenstad van Alkmaar. Volgt AZ sinds de eeuwwisseling actief. Vroeger door de spijlen van de Hout, sinds de opening van het DSB-Stadion vast met zijn vader vanaf de tribune. Zijn mooiste AZ-momenten zijn Sporting Lissabon - AZ in het Estádio José Alvalade en het kampioensfeest op het Waagplein.

    Comments are closed.

    Ook interessant

    0 %