Hier volgt het programma van de oefenwedstrijden van AZ in 2024-25:
vr 28 jun, 11.30u AZ-AEK Athene 6-0 (in Wijdewormer)
za 6 jul, 15.00u AZ-FC Nordsjælland 6-1 (in Dirkshorn) [3x 40 minuten]
za 13 jul, 14.00u AZ-Excelsior 8-0 (in Epe)
za 20 jul, 14.00u AZ-KV Kortrijk 3-0 (bij Alkmaarsche Boys)
wo 24 jul, 18.30u AZ-Aris Thessaloniki 2-1 (in Dirkshorn)
za 27 jul, 15.00u AZ-Atalanta 2-2
wo 31 jul, 19.00u AZ-Le Havre 1-1
za 3 aug, 16.00u Stoke City-AZ 0-1
do 14 nov, AZ-FC Utrecht 1-2 (in Wijdewormer)
Oefenwedstrijden 2024/25
-
- Supporter
- Berichten: 199
- Lid geworden op: 16 jul 2010, 15:07
Twitter Excelsior meldt:
Zat 13 juli 14:00 AZ - Excelsior Rotterdam
Er wordt geen locatie gemeld.
Zat 13 juli 14:00 AZ - Excelsior Rotterdam
Er wordt geen locatie gemeld.
-
- Supporter
- Berichten: 199
- Lid geworden op: 16 jul 2010, 15:07
3 aug 15:00 Stoke City - AZ in Bet365 Stadium.
Bron: Stoke City
Bron: Stoke City
15.00u is de lokale tijd. Aanvang dus 16.00u Nederlandse tijd.DeRodeBaron1967 schreef: ↑12 jun 2024, 18:30 3 aug 15:00 Stoke City - AZ in Bet365 Stadium.
Bron: Stoke City
-
- Supporter
- Berichten: 199
- Lid geworden op: 16 jul 2010, 15:07
Dat is correct en tevens juist
Op 6 juli speelt AZ in Dirkshorn tegen het Deense FC Nordsjælland. De wedstrijd start om 15.00u en gaat over 3x 40 minuten.
https://AZ.nl/inside-AZ/nieuws/2024/jun ... dsjaelland
https://AZ.nl/inside-AZ/nieuws/2024/jun ... dsjaelland
Op zaterdag 27 juli om 15.00u speelt AZ thuis tegen Atalanta uit Italië, als onderdeel van de Fandag.
-
- Supporter
- Berichten: 199
- Lid geworden op: 16 jul 2010, 15:07
Op 20 juli speelt AZ om 14:00 tegen KVK Kortrijk. Volgens kvk.ve wordt de wedstrijd in Alkmaar gespeeld.
-
- Dagjesmens
- Berichten: 38
- Lid geworden op: 19 jul 2019, 15:45
3-0 Buurmeester na een prachtig passje van Van Bommel. Uitstekende pot gezien. Eerste helft nog twee kansen tegen, waarbij een foutje in de opbouw van Rome, maar verder hadden de keepers weinig te doen. In de tweede helft had Verhulst helemaal niks te doen. We scoorden we nog driemaal via Mijnans, Van Brederode en Kasius.
Al met al genoeg lichtpuntjes, defensief prima de zaken op orde. Van Bommel en Buurmeester in de eerste helft echt goed. Smit was wat ongelukkig. Tweede helft ook solide verdedigd met enkele goede en snelle uitbraken.
-
- Algemeen directeur
- Berichten: 9583
- Lid geworden op: 12 aug 2017, 19:47
Zag er vooral goed uit qua energie en drukzetten. Ongetwijfeld kun je van alles zeggen over de zwakke tegenstander, maar dan kan je maar beter 6-0 winnen. AZ zelf ook niet op volle sterkte natuurlijk. Vooral goed om te zien dat jongens als Lahdo en Zeefuik weer volop meedoen. Poku wederom te vaak ruzie met de bal, die jongen heeft echt behoeft aan een verhuurbeurt.AZ 4 Life schreef: ↑28 jun 2024, 15:03 3-0 Buurmeester na een prachtig passje van Van Bommel. Uitstekende pot gezien. Eerste helft nog twee kansen tegen, waarbij een foutje in de opbouw van Rome, maar verder hadden de keepers weinig te doen. In de tweede helft had Verhulst helemaal niks te doen. We scoorden we nog driemaal via Mijnans, Van Brederode en Kasius.
Al met al genoeg lichtpuntjes, defensief prima de zaken op orde. Van Bommel en Buurmeester in de eerste helft echt goed. Smit was wat ongelukkig. Tweede helft ook solide verdedigd met enkele goede en snelle uitbraken.
Plenty of place at the Hotel CaliforniAZ
You can check out any time you like, but you can never leave
There’s no benchmark to perform, no trophies to retrieve
Just whispers of promise, we are told to believe
You can check out any time you like, but you can never leave
There’s no benchmark to perform, no trophies to retrieve
Just whispers of promise, we are told to believe
- SjaakTrekhaak
- Reservespeler
- Berichten: 1852
- Lid geworden op: 24 mei 2022, 20:39
-
- Ben-Sider
- Berichten: 818
- Lid geworden op: 24 aug 2023, 12:13
Zo zie je maar, al het negative gedoe op het forum is zo overtrokken. Huiberts heeft zijn zaakjes prima voor elkaar. Zowel Owusu als Verhulst de nul gehouden, Van Bommel goed en scorend, net als Van Brederode en Mijnans. Zes keer gescoord tegen de nummer twee van Griekenland. Max is wel zo'n beetje klaar nu, de selectie staat als een huis.
- differentcook
- Harde Kern
- Berichten: 18259
- Lid geworden op: 25 sep 2015, 01:08
oké, doe maar een slotje op het transfertopic voor dit windowDrommedaris schreef: ↑28 jun 2024, 16:06 Zo zie je maar, al het negative gedoe op het forum is zo overtrokken. Huiberts heeft zijn zaakjes prima voor elkaar. Zowel Owusu als Verhulst de nul gehouden, Van Bommel goed en scorend, net als Van Brederode en Mijnans. Zes keer gescoord tegen de nummer twee van Griekenland. Max is wel zo'n beetje klaar nu, de selectie staat als een huis.

Ik hoop dat je sarcastisch bent want dat is zo ongeveer dezelfde valkuil waar we afgelopen zomer met zijn allen inclusief onze TD in zijn getrapt.Drommedaris schreef: ↑28 jun 2024, 16:06 Zo zie je maar, al het negative gedoe op het forum is zo overtrokken. Huiberts heeft zijn zaakjes prima voor elkaar. Zowel Owusu als Verhulst de nul gehouden, Van Bommel goed en scorend, net als Van Brederode en Mijnans. Zes keer gescoord tegen de nummer twee van Griekenland. Max is wel zo'n beetje klaar nu, de selectie staat als een huis.
Keeper en een spits heb je nog wel nodig.. Rest staat wel redelijk denk ik, waarbij alle posities dubbel bezet zijn. Ik was op zich wel enthousiast over Buurmeester ook, benieuwd of hij aan kan haken.Drommedaris schreef: ↑28 jun 2024, 16:06 Zo zie je maar, al het negative gedoe op het forum is zo overtrokken. Huiberts heeft zijn zaakjes prima voor elkaar. Zowel Owusu als Verhulst de nul gehouden, Van Bommel goed en scorend, net als Van Brederode en Mijnans. Zes keer gescoord tegen de nummer twee van Griekenland. Max is wel zo'n beetje klaar nu, de selectie staat als een huis.
-
- Ben-Sider
- Berichten: 818
- Lid geworden op: 24 aug 2023, 12:13
Inderdaad in Alkmaar, en wel op het veld van Alkmaarsche Boys.DeRodeBaron1967 schreef: ↑22 jun 2024, 13:42 Op 20 juli speelt AZ om 14:00 tegen KVK Kortrijk. Volgens kvk.ve wordt de wedstrijd in Alkmaar gespeeld.
Verder volgt er nog een 2e wedstrijd in het stadion, en wel op woensdag 31 juli om 19.00u tegen het Franse Le Havre.