Resultaten (mogelijke) tegenstanders
- AlkmaarForever
- Reservespeler
- Berichten: 1825
- Lid geworden op: 10 dec 2006, 09:22
- Locatie: Alkmaar
Thanks Forza.
Zo hebben de tegenstanders van AZ zich geplaatst voor de groepsfase van de Conference League:
Apollon Limassol
-als kampioen van Cyprus geplaatst voor 3e voorronde CL
-3e voorronde CL verloren van Maccabi Haifa (Isr): uit 4-0 verlies, thuis 2-0 winst
-4e voorronde EL verloren van Olympiacos (Gri): thuis 1-1, uit 1-1, verloren na strafschoppen
Vaduz
-als bekerwinnaar van Liechtenstein geplaatst voor 2e voorronde CoL
-2e voorronde CoL gewonnen van Koper (Slv): uit 0-1 winst, thuis 1-1 na verlenging
-3e voorronde CoL gewonnen van Konyaspor (Tur): thuis 1-1, uit 2-4 winst
-4e voorronde CoL gewonnen van Rapid Wien (Oos): thuis 1-1, uit 0-1 winst
Dnipro-1
-als nummer 3 van Oekraïne geplaatst voor 4e voorronde EL
-4e voorronde EL verloren van AEK Larnaca (Cyp): thuis 1-2 verlies, uit 3-0 verlies
Apollon Limassol
-als kampioen van Cyprus geplaatst voor 3e voorronde CL
-3e voorronde CL verloren van Maccabi Haifa (Isr): uit 4-0 verlies, thuis 2-0 winst
-4e voorronde EL verloren van Olympiacos (Gri): thuis 1-1, uit 1-1, verloren na strafschoppen
Vaduz
-als bekerwinnaar van Liechtenstein geplaatst voor 2e voorronde CoL
-2e voorronde CoL gewonnen van Koper (Slv): uit 0-1 winst, thuis 1-1 na verlenging
-3e voorronde CoL gewonnen van Konyaspor (Tur): thuis 1-1, uit 2-4 winst
-4e voorronde CoL gewonnen van Rapid Wien (Oos): thuis 1-1, uit 0-1 winst
Dnipro-1
-als nummer 3 van Oekraïne geplaatst voor 4e voorronde EL
-4e voorronde EL verloren van AEK Larnaca (Cyp): thuis 1-2 verlies, uit 3-0 verlies
Programma komend weekend:
zondag 28 augustus
1600 Dinamo Kiev-Dnipro-1 (2e speelronde, Dnipro-1 was vrij in 1e speelronde)
1630 Lausanne Sport-Vaduz (6e speelronde, Vaduz staat 9e met 2 punten uit 5 wedstrijden) *
dinsdag 30 augustus
1800 Apollon Limassol-EN Paralimni (1e speelronde)
*: Vaduz speelt in de 2e divisie van Zwitserland, aangezien Liechtenstein zelf geen competitie heeft.
zondag 28 augustus
1600 Dinamo Kiev-Dnipro-1 (2e speelronde, Dnipro-1 was vrij in 1e speelronde)
1630 Lausanne Sport-Vaduz (6e speelronde, Vaduz staat 9e met 2 punten uit 5 wedstrijden) *
dinsdag 30 augustus
1800 Apollon Limassol-EN Paralimni (1e speelronde)
*: Vaduz speelt in de 2e divisie van Zwitserland, aangezien Liechtenstein zelf geen competitie heeft.
zondag 28 augustus
1600 Dinamo Kiev-Dnipro-1 0-3
1630 Lausanne Sport-Vaduz 3-1
Midweeks programma:
woensdag 31 augustus
2015 Triesen II (8e divisie)-Vaduz (2e divisie) (1/8e finale beker)
1600 Dinamo Kiev-Dnipro-1 0-3
1630 Lausanne Sport-Vaduz 3-1
Midweeks programma:
woensdag 31 augustus
2015 Triesen II (8e divisie)-Vaduz (2e divisie) (1/8e finale beker)
dinsdag 30 augustus
1800 Apollon Limassol-EN Paralimni 1-0
woensdag 31 augustus
2015 Triesen II-Vaduz 0-18 (1/8e finale beker)
Programma komend weekend:
zaterdag 3 september
1200 Dnipro-1-Veres Rivne
1800 Doxa Katokopia-Apollon Limassol
zondag 4 september
1415 Vaduz-Schaffhausen
1800 Apollon Limassol-EN Paralimni 1-0
woensdag 31 augustus
2015 Triesen II-Vaduz 0-18 (1/8e finale beker)
Programma komend weekend:
zaterdag 3 september
1200 Dnipro-1-Veres Rivne
1800 Doxa Katokopia-Apollon Limassol
zondag 4 september
1415 Vaduz-Schaffhausen
zaterdag 3 september
1200 Dnipro-1-Veres Rivne 2-0
Dnipro-1 staat 3e met 6 punten uit 2 wedstrijden
1800 Doxa Katokopia-Apollon Limassol 0-1
Apollon Limassol staat 2e met 6 punten uit 2 wedstrijden
zondag 4 september
1415 Vaduz-Schaffhausen 1-1
Vaduz staat 9e met 3 punten uit 7 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 11 september
1200 Dnipro-1-Metalist 1925 Kharhiv
1630 Xamax Neuchatel-Vaduz
1800 Apollon Limassol-Omonia Nicosia
1200 Dnipro-1-Veres Rivne 2-0
Dnipro-1 staat 3e met 6 punten uit 2 wedstrijden
1800 Doxa Katokopia-Apollon Limassol 0-1
Apollon Limassol staat 2e met 6 punten uit 2 wedstrijden
zondag 4 september
1415 Vaduz-Schaffhausen 1-1
Vaduz staat 9e met 3 punten uit 7 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 11 september
1200 Dnipro-1-Metalist 1925 Kharhiv
1630 Xamax Neuchatel-Vaduz
1800 Apollon Limassol-Omonia Nicosia
-
- Fanatic
- Berichten: 553
- Lid geworden op: 23 aug 2021, 14:09
Dnipro-1 speelt tegen Metalist 1925.Forza AZ schreef: ↑04 sep 2022, 21:17 zaterdag 3 september
1200 Dnipro-1-Veres Rivne 2-0
Dnipro-1 staat 3e met 6 punten uit 2 wedstrijden
1800 Doxa Katokopia-Apollon Limassol 0-1
Apollon Limassol staat 2e met 6 punten uit 2 wedstrijden
zondag 4 september
1415 Vaduz-Schaffhausen 1-1
Vaduz staat 9e met 3 punten uit 7 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 11 september
1200 Dnipro-1-Metalist Kharhiv
1630 Xamax Neuchatel-Vaduz
1800 Apollon Limassol-Omonia Nicosia
Metalist Kharkiv speelt een uitwedstrijd tegen Kolos.
Er zijn 2 ploegen met Metalist in hun naam, kleinigheidje maar 2 verschillende clubs
Het is nauwelijks bij te houden met al die clubs uit Oost Europa die bijna dezelfde naam hebben.Love AZ Til I Die! schreef: ↑06 sep 2022, 06:56 Dnipro-1 speelt tegen Metalist 1925.
Metalist Kharkiv speelt een uitwedstrijd tegen Kolos.
Er zijn 2 ploegen met Metalist in hun naam, kleinigheidje maar 2 verschillende clubs
zondag 11 september
1200 Dnipro-1-Metalist 1925 Kharhiv 3-0
Dnipro-1 staat 3e met 9 punten uit 3 wedstrijden
1630 Xamax Neuchatel-Vaduz 1-1
Vaduz staat 9e met 4 punten uit 8 wedstrijden
1800 Apollon Limassol-Omonia Nicosia 2-1
Apollon Limassol staat 2e met 9 punten uit 3 wedstrijden
Programma komend weekend:
zaterdag 17 september
2000 Nea Salamis-Apollon Limassol
Dnipro-1 en Vaduz zijn vrij komend weekend.
1200 Dnipro-1-Metalist 1925 Kharhiv 3-0
Dnipro-1 staat 3e met 9 punten uit 3 wedstrijden
1630 Xamax Neuchatel-Vaduz 1-1
Vaduz staat 9e met 4 punten uit 8 wedstrijden
1800 Apollon Limassol-Omonia Nicosia 2-1
Apollon Limassol staat 2e met 9 punten uit 3 wedstrijden
Programma komend weekend:
zaterdag 17 september
2000 Nea Salamis-Apollon Limassol
Dnipro-1 en Vaduz zijn vrij komend weekend.
zaterdag 17 september
2000 Nea Salamis-Apollon Limassol 1-1
Apollon Limassol staat 2e met 10 punten uit 4 wedstrijden
dinsdag 20 september
2000 Eschen Mauren III-Vaduz 0-8 (kwartfinale beker)
2000 Nea Salamis-Apollon Limassol 1-1
Apollon Limassol staat 2e met 10 punten uit 4 wedstrijden
dinsdag 20 september
2000 Eschen Mauren III-Vaduz 0-8 (kwartfinale beker)
Programma komend weekend:
zaterdag 1 oktober
1400 FC Lviv-Dnipro-1
1800 Apollon Limassol-Pafos
zondag 2 oktober
1415 Vaduz-Stade Lausanne Ouchy
zaterdag 1 oktober
1400 FC Lviv-Dnipro-1
1800 Apollon Limassol-Pafos
zondag 2 oktober
1415 Vaduz-Stade Lausanne Ouchy
zaterdag 1 oktober
1400 FC Lviv-Dnipro-1 0-3
Dnipro-1 staat 2e met 12 punten uit 4 wedstrijden
1800 Apollon Limassol-Pafos 1-1
Apollon Limassol staat 3e met 11 punten uit 5 wedstrijden
zondag 2 oktober
1415 Vaduz-Stade Lausanne Ouchy 0-2
Vaduz staat 9e met 4 punten uit 9 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 9 oktober
1200 Dnipro-1-Zorya Luhansk
1415 Schaffhausen-Vaduz
maandag 10 oktober
1800 Anorthosis Famagusta-Apollon Limassol
1400 FC Lviv-Dnipro-1 0-3
Dnipro-1 staat 2e met 12 punten uit 4 wedstrijden
1800 Apollon Limassol-Pafos 1-1
Apollon Limassol staat 3e met 11 punten uit 5 wedstrijden
zondag 2 oktober
1415 Vaduz-Stade Lausanne Ouchy 0-2
Vaduz staat 9e met 4 punten uit 9 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 9 oktober
1200 Dnipro-1-Zorya Luhansk
1415 Schaffhausen-Vaduz
maandag 10 oktober
1800 Anorthosis Famagusta-Apollon Limassol
zondag 9 oktober
1200 Dnipro-1-Zorya Luhansk 3-0
Dnipro-1 staat 1e met 15 punten uit 5 wedstrijden
1415 Schaffhausen-Vaduz 2-2
Vaduz staat 9e met 5 punten uit 10 wedstrijden
maandag 10 oktober
1800 Anorthosis Famagusta-Apollon Limassol 0-1
Apollon Limassol staat 2e met 14 punten uit 6 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 16 oktober
1400 Rukh Vynnyky-Dnipro-1
1415 Vaduz-Aarau
maandag 17 oktober
1800 Apollon Limassol-Aris Limassol
1200 Dnipro-1-Zorya Luhansk 3-0
Dnipro-1 staat 1e met 15 punten uit 5 wedstrijden
1415 Schaffhausen-Vaduz 2-2
Vaduz staat 9e met 5 punten uit 10 wedstrijden
maandag 10 oktober
1800 Anorthosis Famagusta-Apollon Limassol 0-1
Apollon Limassol staat 2e met 14 punten uit 6 wedstrijden
Programma komend weekend:
zondag 16 oktober
1400 Rukh Vynnyky-Dnipro-1
1415 Vaduz-Aarau
maandag 17 oktober
1800 Apollon Limassol-Aris Limassol
zondag 16 oktober
1400 Rukh Vynnyky-Dnipro-1 2-3
Dnipro-1 staat 1e met 18 punten uit 6 wedstrijden
1415 Vaduz-Aarau 4-0
Vaduz staat 9e met 8 punten uit 11 wedstrijden
maandag 17 oktober
1800 Apollon Limassol-Aris Limassol 0-3
Apollon Limassol staat 3e met 14 punten uit 7 wedstrijden
Programma komende week:
woensdag 19 oktober
1200 Dnipro-1-Inhulets
1930 Stade Lausanne Ouchy-Vaduz
vrijdag 21 oktober
1800 Olympiakos Nicosia-Apollon Limassol
zondag 23 oktober
1200 Metalist Kharkov-Dnipro-1
1415 Vaduz-Wil
1400 Rukh Vynnyky-Dnipro-1 2-3
Dnipro-1 staat 1e met 18 punten uit 6 wedstrijden
1415 Vaduz-Aarau 4-0
Vaduz staat 9e met 8 punten uit 11 wedstrijden
maandag 17 oktober
1800 Apollon Limassol-Aris Limassol 0-3
Apollon Limassol staat 3e met 14 punten uit 7 wedstrijden
Programma komende week:
woensdag 19 oktober
1200 Dnipro-1-Inhulets
1930 Stade Lausanne Ouchy-Vaduz
vrijdag 21 oktober
1800 Olympiakos Nicosia-Apollon Limassol
zondag 23 oktober
1200 Metalist Kharkov-Dnipro-1
1415 Vaduz-Wil