Nu het (heel even) komkommertijd is wat betreft de activiteiten van het eerste elftal is het misschien wel leuk om wat meer richting de toekomst van AZ1 te kijken. Zo neemt AZ onder 15 van 10 t/m 12 juni deel aan het Internationaal Marveldtoernooi in Groenlo waar het zich kan meten met de (inter)nationale top en subtop.
AZ neemt voor de derde keer deel aan het toernooi in Groenlo en dit keer mogen de jongens het opnemen tegen de teams van Ajax, Feyenoord, PSV, FC Twente/Heracles, AZ en Grol uit Nederland, FC Barcelona uit Spanje, Borussia Mönchengladbach en VfL Wolfsburg uit Duitsland, Odense BK uit Denemarken, Slavia Praag uit Tjechie en Red Bull Bragantino uit Brazilie. De beste prestatie van de Alkmaarders was een vijfde plaats in 2019, maar toen leverde het met Ernest Poku wel de topscorer en speler van het toernooi af.

Ernest Poku was de grote man op het toernooi van 2019
Meer informatie over het toernooi is te vinden op www.marveldtournament.com. Er zelf een kijkje nemen kan ook, maar dat gaat wel een aardig ritje worden.