AZ Fanpage - De opvangplek voor AZ verslaafden
 

Hoi Fanpage bezoeker!


Na een korte onderbreking vanwege de onnodige interlandverplichtingen mogen we weer! Aanstaande zaterdag staat de wedstrijd tegen Roda JC op het programma. Roda, in de volksmond beter bekend als Joda, zal net als ...(meer)

Maarten Fontein is namens AZ herkozen in het bestuur van de European Club Association (ECA), de vereniging van 197 Europese topclubs. Elf van de vijftien bestuursfuncties waren vacant. ...(meer)

De Bedrijvenvereniging Boekelermeer heeft besloten om het parkeerbeleid drastisch aan te scherpen. Tot eind december zijn de in omloop zijnde rode parkeerpassen bij wijze van proef niet geldig. Bedrijven op de Boekelermeer kunnen nog ...(meer)

13.30 uur China - Paraguay 1-1Celso OrtizVriendschappelijk16.00 uur Griekenland U19 - Nederland U19 3-1Hobie Verhulst, Giliano Wijnaldum, Adam MaherVriendschappelijkMaher speelde het laatste halfuur mee.17.00 uur Bulgarije U21 - Zweden U21 0-1Rasmus ElmKwalificatie EK U21, ...(meer)

FC Den Bosch - AZ (KNVB beker)22 september 2010, aanvang 20:00 uurBeschikbaar aantal kaarten: 600Verplichte auto- of buscombiVoucher autocombi 1 per AZ (Seizoen)Clubcardtot 20 september 15:00 uur via Online Kaartverkoop € 9,-tot 21 september ...(meer)

Om 20.00 uur vanavond begint in het supportershome de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de supportersvereniging. Dit is dé kans om je stem te laten horen over het reilen en zeilen van de SV.De agenda ...(meer)

17.30 uur Zweden U21 - Israël U21 1-2Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm speelde de hele wedstrijd.18.30 uur Moldavië - Finland 2-0Niklas MoisanderKwalificatie EK, Groep EMoisander speelde de hele wedstrijd.20.00 uur Zweden - Hongarije ...(meer)

De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)

Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)

De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)



De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)

Ruud Vormer kijkt uit naar de ontmoeting met AZ. De voetballer uit Hoorn speelt inmiddels twee seizoenen voor Roda JC en daarvoor speelde hij bij AZ."Ik heb er acht jaar gespeeld en dan bouw ...(meer)

Stijn Schaars maakte het WK in Zuid-Afrika nog mee, maar moest vervolgens toezien hoe hij bij Oranje buiten de boot viel. Het stelt de middenvelder van AZ teleur, zegt hij in gesprek met AZ ...(meer)

Zaterdag gaat Stein Huysegems zijn debuut maken voor Roda JC. De aanvaller, die in het verleden voor onder andere FC Twente uitkwam, werd op de slotdag van de transferperiode aangetrokken door de club uit ...(meer)

Door het uitblijven van een zomertransfer kan Verbeek binnenkort weer beschikken over doelman Sergio Romero. “Daar had ik weinig rekening mee gehouden. Hij is nog minimaal tot januari hier. Romero komt gewoon in aanmerking ...(meer)

Geconfronteerd met een vraag over de arbitrage in Nederland reageerde Verbeek inventief: “Twee keer is een doelpunt van ons ten onrechte afgekeurd. Anders hadden we nu zeven punten gehad. Scheidsrechters maken gewoon te weinig ...(meer)

Gertjan Verbeek blikte donderdagmiddag op het wekelijkse persmoment vooruit op het komende treffen met Roda JC. Ook ging de trainer in op de fysieke toestand van zijn spelers en had hij een tip voor ...(meer)

AZ-speler Brett Holman is gehavend uit de interland tegen Polen gekomen. De aanvaller van de Alkmaarders keerde volgens RTVNH met klachten terug van de wedstrijd; waaraan hij precies geblesseerd raakte, meldt de regionale zender ...(meer)

Sergio Romero moet nog maar afwachten of hij bij AZ weer een basisplaats kan veroveren. De goalie leek na het WK op weg naar een transfer, maar staat ook na de deadline nog in ...(meer)

AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financiële ...(meer)


- Tip de redactie!



De laatste AZJeugd.nl headlines

- 08/09 Foto's AZ O.12 - Purmersteijn D1 deel 2
- 08/09 Foto's AZ O.15 - FC Twente
- 08/09 Uitslagen AZ Jeugdopleiding (4 t/m 7 sept.)
- 05/09 Foto's AZ O.17 - PSV
- 05/09 Foto's AZ O.12 - Purmersteijn D1
- 30/08 Foto's Jong AZ -Jong Sparta
- 28/08 AZ A1-Feyenoord/Excelsior A1 afgelast
- 25/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 2
- 24/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 1
- 24/08 Wijnaldum, Verhulst en Maher in Oranje onder 19
Zoek in de artikelen:
Reageer op: AZ krijgt van alle Eredivisionisten minste gemeentesteun
Vul hier je reactie in.
Naam Fanpage bezoeker
Reactie  
Smilies

 

AZ krijgt van alle Eredivisionisten minste gemeentesteun
In een vandaag gepubliceerd artikel in gratis krant De Pers over de financiële relaties tussen de achttien Eredivisieclubs en hun gemeenten blijkt AZ een van de weinige clubs is die niet afhankelijk hoeft te zijn van gemeenschapsgeld. Alkmaar is zelfs de enige gemeente van Nederland die niet betaalt, maar verdient aan haar betaald voetbal organisatie. De gemeente Alkmaar verkocht de grond van het huidige Victorie Stadion aan AZ voor 15,4 miljoen euro. In ruil hiervoor moest de gemeente alleen infrastructuur aanleggen in het gebied. Dit kostte Alkmaar echter maar 10,3 miljoen, wat dus betekent dat de gemeente een slordige 5,1 miljoen aan AZ heeft verdiend rond de verhuizing naar het nieuwe stadion. Een woordvoerder van de gemeente verklaart: 'Onze band met AZ is puur zakelijk, maar het was niet de bedoeling geld te verdienen aan de club bij de bouw van het nieuwe stadion. Dat we 5,1 miljoen overhielden aan de deal, bleek pas achteraf. Wel mooi meegenomen uiteraard. Ons beleid is prima te verkopen aan de belastingbetaler. Of we ons beleid veranderen nu AZ in de problemen zit? Daar is geen enkele aanleiding toe.'

Ook PSV moet het zonder steun van gemeenschapsgeld doen. Feyenoord en Heracles ontvingen ooit minimale steun van hun respectievelijke gemeentes. De club die het meest afhankelijk is (geweest) van gemeenschapsgeld is Vitesse. De gemeente Arnhem investeerde ruim dertig miljoen in de probleemclub, onder meer rond de bouw van het Gelredome, dat Arnhem voor 23,9 miljoen kocht. Ook ADO kost haar gemeente een flinke zak geld. Ook hier moest de gemeente opdraaien voor de kosten van het nieuwe stadion: 27,5 miljoen euro. En dan waren er ook nog tal van momenten waarop ADO in moeilijkheden verkeerde en de gemeente moest bijspringen om de club te redden. Andere clubs die in een coulante gemeente spelen zijn NAC, Roda JC en FC Groningen.

Uit: De Pers, donderdag 5 november 2009, p. 18-19.
Klik hier om het hele artikel te lezen.


AZ Fanpage - D� opvangplek voor AZ-verslaafden - AZ.headliner.nl