De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)
Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)
De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)
NAC Breda huurt Milano Koenders voor de rest van het seizoen van AZ. Dat bevestigde een woordvoerster van NAC dinsdag.NAC is de derde club waar AZ de 24-jarige Koenders aan verhuurt. De verdediger werd ...(meer)
In het vorige kampioensjaar behaalde AZ een recordgemiddelde wat betreft het aantal uitsupporters. 608 supporters reisden gemiddeld de club achterna in de 17 uitwedstrijden die naar de titel leidden. Het afgelopen jaar was in ...(meer)
Hierbij de foto's van de wedstrijd FK Aktobe - AZ
Schiphol oost
Ontbijt in het luxe vliegtuig
Ook de bediening was goed
Aankomst in Aktobe
Rit naar hotel amsterdam
Spelersbus onder politiebegeleiding
Entree van het hotel
Persconferentie Aktobe
Training Aktobe
Ook de vier AZ ...(meer)
Bij het tikken van deze voorbeschouwing gaan onze gedachten wel even terug naar 29 april 2007. Door een 3-2 nederlaag liepen wij de titel mis en ondanks dat het later allemaal goedkwam blijft dat ...(meer)
De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)
AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financile ...(meer)
"Hopelijk gebeurt er nog wat", bad AZ-doelman Joey Didulica dat er voor de sluitende transfermarkt nog een trefzekere spits wordt aangetrokken. Hij toonde zich schuldbewust over de tegengoal tegen Excelsior, maar hoopte op genoeg ...(meer)
Trainer Gertjan Verbeek heeft zondag na het teleurstellende gelijkspel (1-1) van AZ tegen Excelsior keihard uitgehaald naar zijn spelers. "Die moeten zich diep schamen, zei Verbeek. "Ze moeten eens goed in de spiegel kijken. ...(meer)
Ondanks een teleurstellende middag voor AZ kon Kolbeinn Sigrsson na het duel met Excelsior nog enigszins blij zijn. De IJslands international maakte zijn eerste officile doelpunt in de hoofdmacht en stelde zodoende een punt ...(meer)
Gertjan Verbeek vertelde vrijdag op de persconferentie dat Graziano Pell elke vrije zondag naar Itali vliegt. "Dat is natuurlijk van de gekke, maar het gebeurt met de tegenwoordige salarissen. Voor hem is het hetzelfde ...(meer)
Gertjan Verbeek: Dynamo Kiev kennen we door hun dubbele ontmoeting met ajax. Ik zal martin jol even bellen voor wat extra informatie over die ploeg. BATE Borisov en FC Sheriff zijn grote onbekenden. Daarom ...(meer)
Stijn Schaars, die vandaag te horen kreeg dat hij niet bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal zit, reageerde met gemengde gevoelens op de loting: Als we terugkomen van deze trips dan kunnen ...(meer)
NAC Breda hoopt Milano Koenders deze vrijdag te kunnen vastleggen. De verdediger meldde zich donderdag op de training bij de Brabanders en kan een dag later al een contract voor n jaar tekenen, zo ...(meer)
Gill Swerts wil voorlopig nog niet terugkeren naar Belgi. De verdediger heeft een transfer naar Lierse SK dan ook afgeblazen, zo meldt Het Nieuwsblad. Swerts heeft Lierse laten weten dat hij zijn carrire in ...(meer)
Gepost door AZ Fanpage op 30-07-10. Bron: VoetbalPrimeur, RTV Rijnmond
'Swerts kan transfervrij weg uit Alkmaar'
De toekomst van Gill Swerts ligt niet in Alkmaar. De verdediger is na de komst van trainer Gertjan Verbeek overbodig bij AZ en kan transfervrij op zoek naar een andere werkgever.
Volgens RTV Rijnmond komt Swerts niet langer voor in de plannen van de technische staf van AZ. Dat is de uitkomst van een gesprek tussen de clubleiding en de verdediger.
Zakelijk gezien begrijpelijk. Je moet binnen 2 jaar dik terug in begroting en Swerts (al ben ik wel van zijn werklust gecharmeerd) kan niet verder groeien, maar ditzelfde geldt misschien wel meer voor Jaliens. Weet alleen niet hoe zijn contract erbij staat.
Inderdaad is hij overbodig met marcellis en jaliens, moreno, moisander, poulsen, klavan viergever zijn we prima bezet. Ik snap niet dat mensen hier het niet mee eens zijn.
AZ heeft een veel te grote selectie, met een enorme kostenpost aan salarissen wat flink op de begroting drukt. Dus wederom een wijze beslissing van het management.
Gill, bedankt voor je bewezen diensten en succes verder...!
Zeker jammer maar ja ze hebben meer mensen op zijn postisie en ik vind marcelles toch ff wat beter spelen dus geen basis plaat voor swerts.stekte man !!!.
Kan iemand mij vertellen waarom deze gozer geen basisispeler is? Hij is op Vd Wiel na de beste aanvallende rechtsback. In ons kampioensjaar was die de beste rechtsback van Nederland...