Hoi Fanpage bezoeker!


13.30 uur China - Paraguay 1-1Celso OrtizVriendschappelijk16.00 uur Griekenland U19 - Nederland U19Hobie Verhulst, Giliano Wijnaldum, Adam MaherVriendschappelijk17.00 uur Bulgarije U21 - Zweden U21Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm (aanvoerder) in de basis.18.00 uur ...(meer)

FC Den Bosch - AZ (KNVB beker)22 september 2010, aanvang 20:00 uurBeschikbaar aantal kaarten: 600Verplichte auto- of buscombiVoucher autocombi 1 per AZ (Seizoen)Clubcardtot 20 september 15:00 uur via Online Kaartverkoop 9,-tot 21 september ...(meer)

Om 20.00 uur vanavond begint in het supportershome de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de supportersvereniging. Dit is d kans om je stem te laten horen over het reilen en zeilen van de SV.De agenda ...(meer)

17.30 uur Zweden U21 - Isral U21 1-2Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm speelde de hele wedstrijd.18.30 uur Moldavi - Finland 2-0Niklas MoisanderKwalificatie EK, Groep EMoisander speelde de hele wedstrijd.20.00 uur Zweden - Hongarije ...(meer)

De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)

Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)

De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)

NAC Breda huurt Milano Koenders voor de rest van het seizoen van AZ. Dat bevestigde een woordvoerster van NAC dinsdag.NAC is de derde club waar AZ de 24-jarige Koenders aan verhuurt. De verdediger werd ...(meer)

In het vorige kampioensjaar behaalde AZ een recordgemiddelde wat betreft het aantal uitsupporters. 608 supporters reisden gemiddeld de club achterna in de 17 uitwedstrijden die naar de titel leidden. Het afgelopen jaar was in ...(meer)

Hierbij de foto's van de wedstrijd AZ - Excelsior Meer foto's staan hier. ...(meer)



De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)

Sergio Romero moet nog maar afwachten of hij bij AZ weer een basisplaats kan veroveren. De goalie leek na het WK op weg naar een transfer, maar staat ook na de deadline nog in ...(meer)

AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financile ...(meer)

"Hopelijk gebeurt er nog wat", bad AZ-doelman Joey Didulica dat er voor de sluitende transfermarkt nog een trefzekere spits wordt aangetrokken. Hij toonde zich schuldbewust over de tegengoal tegen Excelsior, maar hoopte op genoeg ...(meer)

Trainer Gertjan Verbeek heeft zondag na het teleurstellende gelijkspel (1-1) van AZ tegen Excelsior keihard uitgehaald naar zijn spelers. "Die moeten zich diep schamen, zei Verbeek. "Ze moeten eens goed in de spiegel kijken. ...(meer)

Ondanks een teleurstellende middag voor AZ kon Kolbeinn Sigrsson na het duel met Excelsior nog enigszins blij zijn. De IJslands international maakte zijn eerste officile doelpunt in de hoofdmacht en stelde zodoende een punt ...(meer)

Gertjan Verbeek vertelde vrijdag op de persconferentie dat Graziano Pell elke vrije zondag naar Itali vliegt. "Dat is natuurlijk van de gekke, maar het gebeurt met de tegenwoordige salarissen. Voor hem is het hetzelfde ...(meer)

Gertjan Verbeek: Dynamo Kiev kennen we door hun dubbele ontmoeting met ajax. Ik zal martin jol even bellen voor wat extra informatie over die ploeg. BATE Borisov en FC Sheriff zijn grote onbekenden. Daarom ...(meer)

Stijn Schaars, die vandaag te horen kreeg dat hij niet bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal zit, reageerde met gemengde gevoelens op de loting: Als we terugkomen van deze trips dan kunnen ...(meer)

NAC Breda hoopt Milano Koenders deze vrijdag te kunnen vastleggen. De verdediger meldde zich donderdag op de training bij de Brabanders en kan een dag later al een contract voor n jaar tekenen, zo ...(meer)


- Tip de redactie!


-17:54 Ten onder gaande voetbalbolwerken...
-17:13 De Nieuwe Structuur
-16:50 Stadionzaken
-16:39 Vakantieplannen
-16:28 Dirk Scheringa/DSB II
-14:35 Geloof, Politiek & Racisme II
-14:15 Camel-toe-topic!!!
-13:15 Niklas Moisander
-13:03 Over supporters van andere clubs II
-12:32 Heb jij wat te ruilen of te veilen?

De laatste AZJeugd.nl headlines

- 07/09 Uitslagen AZ Jeugdopleiding (4 t/m 6 sept.)
- 05/09 Foto's AZ O.17 - PSV
- 05/09 Foto's AZ O.12 - Purmersteijn D1
- 30/08 Foto's Jong AZ -Jong Sparta
- 28/08 AZ A1-Feyenoord/Excelsior A1 afgelast
- 25/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 2
- 24/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 1
- 24/08 Wijnaldum, Verhulst en Maher in Oranje onder 19
- 24/08 Uitslagen: Ruime zeges voor Jong AZ en AZ O.19
- 22/08 Koen Stam: “Mijn kans komt ongetwijfeld”
Zoek in de artikelen:
Gepost door MaartenW op 05-02-10. Bron: Sportweek
BUKO heeft geen interesse in aandelen AZ

Dick Burger, met zijn bedrijf BUKO tot aan het einde van dit seizoen de shirtsponsor van AZ, heeft geen interesse in de aandelen van de Alkmaarders. De ambitie om AZ over te nemen heb ik totl niet, vertelt hij aan Sportweek. Mijn ambitie is BUKO, ik wil graag met dit bedrijf verder groeien. Daar ligt ook mijn verantwoording; er werken negenhonderd mensen bij ons. Laat ik me nou alsjeblieft daar op richten.

Burger maakt ook geen deel uit van de groep Noord-Hollandse ondernemers die AZ financieel wil ondersteunen als de club de aandelen zelf in handen krijgt. Daar ben ik zker niet bij betrokken. Het is wel zo dat als ik een bescheiden bijdrage kan leveren, op wat voor manier dan ook, ik dat zeker zal overwegen. Maar dat speelt nu absoluut niet.

Vorige week woensdag kreeg Burger een telefoontje van manager commercie Henk van Rijnsoever. Of hij shirtsponsor wilde worden. AZ wist van mijn interesse, legt de algemeen directeur van BUKO uit tegen Sportweek. Je komt elkaar wel eens tegen natuurlijk en ik heb wel eens wat laten vallen. Ik vind dit een geweldige kans. Geweldig! Je bent toch in een keer shirtsponsor van de landskampioen, want vooralsnog zijn we het.

Burger sluit niet uit dat hij na dit seizoen aan AZ verbonden blijft. Als het nou echt aanslaat en iedereen gaat bestellen bij BUKO, dan ga ik een nieuwe overeenkomst zeker overwegen. Het shirtsponsorschap was een kans, het gaat om een aantal wedstrijden, dat is te overzien. Dit is nieuw voor ons, ik heb totaal geen ervaring op dit gebied. Maar ik wil me gaan meten, kijken wat voor effect het op ons bedrijf heeft. Ik wil gewoon heel erg graag de bekendheid van het bedrijf vergroten.

Dat zou ook kunnen door naamgever van het stadion te worden. Burger lacht de suggestie weg. Je kunt je geld maar een keer uitgeven. Dit is al een behoorlijke stap voor ons. Wij zijn een middelgrote onderneming, hebben niet het budget van een multinational. Dat gaat gewoon niet.

Zondag zal BUKO voor het eerst op het shirt van AZ staan tijdens de wedstrijd Feyenoord-AZ. Das toch geweldig man! Henk van Rijnsoever heeft vier stoelen voor me geregeld, dus ik ga er zeker naar toe. Je leeft maar een keer, je moet er ook van genieten," besluit Burger tegen Sportweek.

Reageer
Gebruikersnaam
Reactie (lees eerst de huisregels)
 
Verwante onderwerpen
Reageer Tell-a-friend Printerversie
Aantal reacties:
Ik vond het onvoorstelbaar dat het zo lang heeft moeten duren voordat er een nieuwe sponsor is gevonden. Ondanks een periode van economische crisis. Met de huidige media aandacht rond AZ en de hele DSB affaire. Een ultiem moment om een product te lanceren, zelfs een nieuw concept/merknaam is op die manier in één keer bij miljoenen mensen te promoten. Mede door de winst in de kuip heeft BUKO een prachtige start germaakt. Zelfs als zoekterm bij Google scoort het erg goed. Mensen willen toch weten wat BUKO precies voor een bedrijf is. €250.000 was nog relatief weinig!
@AZ ik denk dat dat tegen gaat vallen. Nu heeft het maanden geduurd voor een sponsor was die 2,5 ton neer wilde leggen. Het zal dan ook een hele tijd duren voor er iemand is die veel geld wil neerleggen
Geweldig!
BUKO-BOYS, DO IT ! ! !
Welkom Buko ,persoonlijk had ik er nog nooit van gehoord maar ik hebt meteen opgezocht ,niet dat ik het bedrijf gaat inschakelen maar je weet het nooit ,dus sponsering heeft wel degelijk zin en gelukkig staat er nu weer wat op de borst van de AZ spelers en geeft dat ze meer vertrouwen
Welkom Di(r)ck! En veel plezier zondag.
Welkom Dick bij de club.
En laat dit hopelijk de ommekeer zijn en dat de punten gaan binnen stromen.
Come an AZ
Ik hoor 2 half ton, nou nou, als dat alles is kan je het vergeten volgend seizoen, wij willen miljoenen zien!!

hulde aan BUKO
Dick, welkom!

Navigatie
Pagina 1 | 2
AZ Fanpage - D� opvangplek voor AZ-verslaafden - AZ.headliner.nl