Hoi Fanpage bezoeker!


13.30 uur China - Paraguay 1-1Celso OrtizVriendschappelijk16.00 uur Griekenland U19 - Nederland U19Hobie Verhulst, Giliano Wijnaldum, Adam MaherVriendschappelijk17.00 uur Bulgarije U21 - Zweden U21Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm (aanvoerder) in de basis.18.00 uur ...(meer)

FC Den Bosch - AZ (KNVB beker)22 september 2010, aanvang 20:00 uurBeschikbaar aantal kaarten: 600Verplichte auto- of buscombiVoucher autocombi 1 per AZ (Seizoen)Clubcardtot 20 september 15:00 uur via Online Kaartverkoop 9,-tot 21 september ...(meer)

Om 20.00 uur vanavond begint in het supportershome de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de supportersvereniging. Dit is d kans om je stem te laten horen over het reilen en zeilen van de SV.De agenda ...(meer)

17.30 uur Zweden U21 - Isral U21 1-2Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm speelde de hele wedstrijd.18.30 uur Moldavi - Finland 2-0Niklas MoisanderKwalificatie EK, Groep EMoisander speelde de hele wedstrijd.20.00 uur Zweden - Hongarije ...(meer)

De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)

Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)

De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)

NAC Breda huurt Milano Koenders voor de rest van het seizoen van AZ. Dat bevestigde een woordvoerster van NAC dinsdag.NAC is de derde club waar AZ de 24-jarige Koenders aan verhuurt. De verdediger werd ...(meer)

In het vorige kampioensjaar behaalde AZ een recordgemiddelde wat betreft het aantal uitsupporters. 608 supporters reisden gemiddeld de club achterna in de 17 uitwedstrijden die naar de titel leidden. Het afgelopen jaar was in ...(meer)

Hierbij de foto's van de wedstrijd AZ - Excelsior Meer foto's staan hier. ...(meer)



De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)

Sergio Romero moet nog maar afwachten of hij bij AZ weer een basisplaats kan veroveren. De goalie leek na het WK op weg naar een transfer, maar staat ook na de deadline nog in ...(meer)

AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financile ...(meer)

"Hopelijk gebeurt er nog wat", bad AZ-doelman Joey Didulica dat er voor de sluitende transfermarkt nog een trefzekere spits wordt aangetrokken. Hij toonde zich schuldbewust over de tegengoal tegen Excelsior, maar hoopte op genoeg ...(meer)

Trainer Gertjan Verbeek heeft zondag na het teleurstellende gelijkspel (1-1) van AZ tegen Excelsior keihard uitgehaald naar zijn spelers. "Die moeten zich diep schamen, zei Verbeek. "Ze moeten eens goed in de spiegel kijken. ...(meer)

Ondanks een teleurstellende middag voor AZ kon Kolbeinn Sigrsson na het duel met Excelsior nog enigszins blij zijn. De IJslands international maakte zijn eerste officile doelpunt in de hoofdmacht en stelde zodoende een punt ...(meer)

Gertjan Verbeek vertelde vrijdag op de persconferentie dat Graziano Pell elke vrije zondag naar Itali vliegt. "Dat is natuurlijk van de gekke, maar het gebeurt met de tegenwoordige salarissen. Voor hem is het hetzelfde ...(meer)

Gertjan Verbeek: Dynamo Kiev kennen we door hun dubbele ontmoeting met ajax. Ik zal martin jol even bellen voor wat extra informatie over die ploeg. BATE Borisov en FC Sheriff zijn grote onbekenden. Daarom ...(meer)

Stijn Schaars, die vandaag te horen kreeg dat hij niet bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal zit, reageerde met gemengde gevoelens op de loting: Als we terugkomen van deze trips dan kunnen ...(meer)

NAC Breda hoopt Milano Koenders deze vrijdag te kunnen vastleggen. De verdediger meldde zich donderdag op de training bij de Brabanders en kan een dag later al een contract voor n jaar tekenen, zo ...(meer)


- Tip de redactie!


-18:55 Ten onder gaande voetbalbolwerken...
-18:54 Geloof, Politiek & Racisme II
-17:13 De Nieuwe Structuur
-16:50 Stadionzaken
-16:39 Vakantieplannen
-16:28 Dirk Scheringa/DSB II
-14:15 Camel-toe-topic!!!
-13:15 Niklas Moisander
-13:03 Over supporters van andere clubs II
-12:32 Heb jij wat te ruilen of te veilen?

De laatste AZJeugd.nl headlines

- 07/09 Uitslagen AZ Jeugdopleiding (4 t/m 6 sept.)
- 05/09 Foto's AZ O.17 - PSV
- 05/09 Foto's AZ O.12 - Purmersteijn D1
- 30/08 Foto's Jong AZ -Jong Sparta
- 28/08 AZ A1-Feyenoord/Excelsior A1 afgelast
- 25/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 2
- 24/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 1
- 24/08 Wijnaldum, Verhulst en Maher in Oranje onder 19
- 24/08 Uitslagen: Ruime zeges voor Jong AZ en AZ O.19
- 22/08 Koen Stam: “Mijn kans komt ongetwijfeld”
Zoek in de artikelen:
Gepost door NAKZ op 04-02-10. Bron: Persconferentie AZ
Straffen zonder proces is gewoon de procedure

Vanmiddag kwam AZ tijdens een persconferentie terug op de stadionverboden die zijn opgelegd naar aanleiding van de spreekkoren tijdens AZ-Ajax. AZ biedt de zestien gestraften in samenwerking met KWF Kankerbestrijding de mogelijkheid de negen maanden stadionverbod om te zetten in een alternatieve straf. AZ Fanpage toog naar de zalmroze Co Adriaanse Persruimte om de gang van zaken van een kritische blik te voorzien.

Bij binnenkomst blijkt voor de samenwerking tussen AZ en KWF naar verwachting weinig belangstelling te zijn. Naast een forse afvaardiging van KWF zijn slechts enkele, voornamelijk regionale, verslaggevers naar het Victorie Stadion gekomen. Rond half twee nemen Toon Gerbrands (algemeen directeur AZ), Femke Welles (KWF Kankerbestrijding) en Rob Koning (veiligheidscordinator AZ) plaats achter de microfoons.

Rob Koning begint met een toelichting over hoe het zover heeft kunnen komen. Tijdens de bewuste wedstrijd heeft een grote groep AZ-supporters zich schuldig gemaakt aan kwetsende spreekkoren met met name het woord kanker erin tegen ex-AZer Demy de Zeeuw. Naar aanleiding van het door de KNVB ingestelde onderzoek heeft AZ van zestien supporters bewijs kunnen vinden dat ze hebben meegedaan aan de spreekkoren. Hierop heeft de KNVB meteen stadionverboden voor negen maanden opgelegd. AZ wil de supporters echter de kans bieden de straf te reduceren door deel te nemen aan het samen met KWF opgestelde alternatieve traject. AZ streeft immers naar gedragbenvloeding in plaats van straffen.

Supporters die het, overigens niet verplichte, alternatieve traject voltooien zien hun stadionverbod veranderen in een voorwaardelijk verbod. Het alternatieve traject behelst naast een zelf te bedenken opdracht het deelnemen aan een verplichte dag, die op zaterdag 20 februari georganiseerd wordt door KWF Kankerbestrijding. Op deze dag staat onder meer een gesprek met een kankerpatint op het programma. Totaal behelst het alternatieve traject zon 15 20 uur. Het doel van de samenwerking tussen AZ en KWF is het signaal te geven dat schelden met kanker niet wordt getolereerd. Om dit te benadrukken zal zaterdag 13 februari rond de wedstrijd AZ-Roda JC in het stadion extra aandacht gevraagd worden voor de strijd tegen kanker.

Na afloop van het perspraatje is er tijd voor vragen, en als het stadionverbodenbeleid iets oproept zijn het wel vragen. Onder meer:

Waarom is dit project zo snel opgestart en vindt de verplichte dag al plaats over twee weken? Supporters die het niet met hun stadionverbod eens zijn krijgen zo niet te tijd beroep aan te tekenen.
Koning: Supporters die het niet met hun straf eens zijn kunnen in beroep gaan. Wij hebben er bij de KNVB op aangedrongen deze zaken zo snel mogelijk te behandelen. Het moet dus lukken om de ingediende beroepen voor 20 februari af te handelen. Indien het beroep gegrond verklaard wordt zal de straf worden ingetrokken en hoeft uiteraard ook niet te worden deelgenomen aan het alternatieve traject. Wij zien de beroepszaken echter met vertrouwen tegemoet; we hebben bewijs.

Is het niet vreemd dat er pas kans op verdediging wordt geboden nadat het stadionverbod is uitgevaardigd? Normaal gezien moet er eerst bewijs worden getoond, is er vervolgens een proces waarin beide partijen gehoord worden, en wordt tenslotte besloten of er een straf uitgedeeld moet worden. In dit geval is het de omgekeerde wereld.
Gerbrands: Wij hebben gewoon de procedure van de KNVB gevolgd, en die schrijft dit voor. We hebben het bewijs aan de KNVB geleverd, en zij hebben daarop de stadionverboden opgelegd. Bovendien denken wij een niveau verder. Waar men op de AZ Fanpage valt over de procedures richten wij ons op waar het om gaat. We vinden de spreekkoren onacceptabel en willen mensen die zich hieraan schuldig hebben gemaakt bestraffen.

Dergelijke spreekkoren zijn bij AZ nooit te horen, en deze wedstrijd was dan ook een incident. Is het dan toch noodzakelijk een dergelijk project te starten?
Gerbrands: Ik wil wel even een kleine lans breken voor onze supporters. Het is niet zo dat dit soort woorden al jarenlang worden gebruikt bij AZ. Toch vonden wij de spreekkoren bij deze wedstrijd wel ernstig. Ik schaam met hier voor en AZ distantieert zich hiervan. We willen dit soort spreekkoren waarbij het woord kanker gebruikt wordt niet meer horen in het AZ-stadion, en daarom hebben we voor deze alternatieve straf gekozen. Supporters mogen van geluk spreken dat ze via dit traject de kans krijgen hun straf te reduceren.

Op de forumavond zeiden jullie nog in afwachting te zijn van het onderzoek van de KNVB, terwijl twee dagen later alles geregeld was. Hoe kan dat zo snel?
Gerbrands: Dat is de procedure. Het kan zelfs binnen een dag. Wij regelen alles graag zo snel mogelijk, dus zo gauw we het van de KNVB hoorden hebben we de brieven verstuurd. Het bewijs is door de KNVB getoetst en gegrond verklaard, waarop de stadionverboden zijn opgelegd. Koning voegt toe: Normaal vindt voorafgaand aan een stadionverbod eerst nog een gesprek plaats met de betrokken supporter, maar dat was met zestien mensen niet te doen. Wel is iedereen tijdens de wedstrijd al aangesproken en gewaarschuwd door een steward.

Snelheid ten koste van het in Nederland gangbare recht op proces en aangetoond bewijs?
Gerbrands: Zo is de procedure, we hebben de procedure van de KNVB gevolgd. Bovendien, er is een beroepsmogelijkheid, dus als mensen het er niet meer eens zijn kunnen ze zich hiermee verweren. De vergelijking met de normale rechtspraak gaat in dit geval niet op. Het is in dit geval echter duidelijk wat er gebeurd is. Ik was ook aanwezig en heb gehoord wat er gezongen werd. Ik heb me hiervoor geschaamd.

Waarom zijn zestien supporters veroordeeld, terwijl wel meer mensen zongen?
Gerbrands: Het liefst hadden we al die mensen een stadionverbod gegeven. Dat was echter niet mogelijk. Van deze zestien personen hebben we wel voldoende bewijs dat ze zich schuldig hebben gemaakt aan kwetsende spreekkoren. Dan is het beter om zestien mensen te straffen dan helemaal niemand.

Na de persconferentie met deze vragen substantieel verlengd te hebben vindt AZ het wel mooi geweest. De club heeft kortom de procedure van de KNVB gevolgd, die kennelijk indruist tegen de op dit gebied gangbare wetten over rechtspraak. Het bewijs bestaat uit verklaringen van n of meerdere stewards, eventueel aangevuld meer camerabeelden. Supporters die het bewijs dat gebruikt is voor hun beoordeling willen inzien kunnen zich wenden tot Rob Koning. Supporters die het niet eens zijn met hun veroordeling kunnen in beroep gaan. Als dit snel gebeurt zou hierop binnen een week de uitslag moeten volgen.




De heren in gesprek met uw verslaggever
Reageer
Gebruikersnaam
Reactie (lees eerst de huisregels)
 
Verwante onderwerpen
Reageer Tell-a-friend Printerversie
Aantal reacties:
Voor iedereen die meegezongen heeft met ''Demy laat je SOA zien'' ; eerstvolgende wedstrijd condooms uitdelen bij het stadion onder het mom ; 'scoren voor AZ!'
Normaal gesproken is een dagboek een heel persoonlijk iets en deel je dat met niemand anders dan jezelf. In dit geval wil ik toch graag gebruik maken van de gelegenheid om één dag uit mijn dagboek met jullie te delen want "zucht" ik ben zo GELUKKIG

Het is vandaag zondag 13 april 2015 Ik ben vanmorgen extra vroeg opgestaan want DE wedstrijd van het jaar staat vandaag op de agenda. AJAZ komt op bezoek in ons Sgimmelpenninck Stadion. De wedstrijd wordt wel live uitgezonden maar de censuur op de door de KNVB beheerde en gemanipuleerde beelden vind ik niet realistisch. Het weer was fantastisch dus toog ik opgewonden naar de verzamelplek waar de shuttlebus ons naar het stadion zou brengen. Ik was niet de eerste want er stonden reeds meerdere mensen keurig in een kaarsrechte rij achter elkaar tussen de twee witte lijnen voor de "poortjes" Na een half uurtje wachten gingen de "poortjes" open. Één voor één schuifelden we eerst langs de metaaldetectoren om vervolgens langs de róntgenkasten te schuiven. Weer werd Frans eruit gepikt om in een apart hokje extra gecontroleerd te worden, dat was nu al de derde keer. Frans heeft namelijke een stoma en het röntgenapparaat licht even op als je iets afwijkends hebt dus toen Frans voorbij schoof werd hij weer uit de rij gehaald om dan weer geheel ontkleed zich door enkele veiligheidsmedewerkers te laten controleren. Wij schoven ondertussen langs de irisscan en de vingerafdruk herkenner. Nu alleen nog de DNA tester en dan de bus in. Het leek vandaag wel sneller te gaan dan de voorgaande keren want na 2 uurtjes controles liep ik al richting shuttlebus. Gewillig stapte ik in en na het tonen van mijn buskaartje, ov gerechtigden kaart, paspoort en bewijs van goed gedragbriefje kon ik op mijn plaats gaan zitten. Het duurde nog wel even voordat wij zouden gaan rijden want Frans was er nog steeds niet. Grondige controle, dit keer, bromde een medesupporter. Een steward keek hem vermanend aan waarop de man met een rood hoofd weer naar buiten ging zitten kijken. Eindelijk kwam Frans uit de poortjestunnel en konden wij gaan. De drie motoragenten voor de bus gaven aan klaar te zijn voor de trip van 5 minuten. Zijn 6 collega's aan de zijkanten en de vier motoragenten aan de schterzijde van de bus gaven ook aan klaar te zijn voor vertrek. Met loeiende sirene's reden wij, met een snelheid van net geen 30 naar het stadion. Deze buschauffeur hield zich keurig aan de regels. Bij het stadion werd de bus zo gemanouvreerd dat de deur precies voor de supportersentree stond. Gedwee liepen wij de bus uit.
Ik werd onmiddelijk door een steward opgevangen en nadat hij zijn scanner over mijn seizoenskaart had laten glijden riep hij de bellsteward die mij naar mijn plaats zou begeleiden. Onderweg kreeg ik mijn reeds opgevouwen klapper en nog even de instructies van de dag. Geen alcoholhoudende dranken drinken op de tribune, niet staan, mij niet met andere supporters inlaten en zeker geen stemverheffingen. Tja dat wist ik natuurlijk al jaren maar toch is het goed dat het iedere keer weer herhaald wordt, dan onthouden wij het beter natuurlijk. Geheel gelukkig ging ik op mijn stoeltje zitten kijken naar de voetballers die zich warm liepen en aan het inspelen waren. Nog 10 minuten en dan begon de wedstrijd. De opstelling van beide teams werd omgeroepen en voor mijn gevoel zaten er geen verrassingen bij. Het intromuziekje begon en op de maat van Marco Borsato klapte ik trouw met mijn klapper mee. Een supporter drie stoelen verderop die nog aan het fluisteren ,met zijn buurman, was werd door een steward erop gewezen dat hij wel op de maat moest meeklapperen. Gehoorzaam volgde de man de aanwijzingen op.
Daar stonden ze dan de 22 matadoren van vandaag. Ik verschoof op mijn stoeltje en ging er lekker voor zitten. Het eerste fluitsignaal weerklonk in het muisstille stadion en de bal rolde over de groene mat. Het was een lust voor het oog en omdat je niet werd afgeleid door enig geluid kon je je geheel focussen op de bewegingen van de spelers. Plotseling klonk het fluitje van de scheidsrechter verschrikt keek ik op wat was er gebeurd, heb ik iets gemist ? De scheidsrechter wees naar Schaars en naar zijn eigen hand AjAZ kreeg een vrije trap mee omdat Schaars zijn hand uit zijn broekzak had gehaald. Dit is nog steeds verplicht om te vermijden dat een speler een andere speler duwt of aan een tegenstander gaat trekken. Schaars maakte , luid hoorbaar, zijn excuses en een buiging naar de scheidsrechter die hem terecht op deze fout had gewezen en een gele kaart had gegeven. Het spel werd hervat en ene Zeeuw van Ajax rende richting ons doel, hij had zijn handen duidelijk uit zijn broekzakken en trok een AS speler omver de scheidsrechter reageerde niet met een fluitsignaal maar liet doorspelen. "Schavuit" hoorde ik ergens en zag dat drie stewards onmiddelijk naar de man toerenden en zijn naam opschreven. HMM zal wel gecvolgen hebben dacht ik nog. Het spel met de bal is redelijk in evenwicht totdat nu Lens zijn handen uit de zakken haalde en het fluitsignaal klonk snerpend hard en de gele kaart schitterde in het zonlicht. Lens accepteerde en boog ook. De vrije trap zo'n dertig meter voor ons strafschopgebied werd genomen door die Zeeuw. Met een schitterende boog ging de bal richting de aanvallers van AjAZ. De aanvaller van AjAZ, die erom bekend staat te schwalberen, liet zich voorover vallen en hoewel niemand in een straal van 2 meter om de man heen stond was weer het snerpende fluitsignaal van de scheids te horen.
Hoewel niemand het hardop riep werd er wel gefluisterd dat AjAZ weer bevoordeeld werd. Twee rijen achter mij hoorde ik iemand net iets te hard zeggen "poepscheids". Onmiddelijk doken twee stewards op de man en werd hij geboeid afgevoerd. Ik herkende Frans en wist meteen dat hij een stadionverbod van minimaal 9 maanden zou krijgen voor het doen van kwetsende uitspraken. Dat Frans zelf iedere keer weer wordt vernederd door geheel naakt voor de stewards te moeten staan en de blikken op zijn stoma moet trotseren waar zijn eigen ontlasting wordt opgevangen doet niet terzake. Frans wordt geslachtofferd.
AjAZ benutte de penalty en tergend langzaam schoof de tuusenstand over de lichtkrant AS - AjAZ 0 - 1. Tijdens de rust wilde ik wel een glaasje prik dus toog ik tussen de haag van stewards naar de "bar"het glaasje prik kreeg ik na het betalen van drie plastic muntjes. De tweede helft wasbest wel spannend te noemen nog 5 spelers kregen een gele kaart en zoals verwacht niemand van AjAZ. Na iedere goede actie van AjAZ spelers werd er op de eretribune luidruchtig met de klappers geslagen terwijul de AS fans zich rustig hielden ''Eénmaal werd er door een supporter uit vak X nog "je moeder heeft stoute dingen gedaan"geroepen twee fotgrafen namen foto's van de man maar voor de rest bleef het rustig. Vlak voor tijd maakte AS nog gelijk dachten wij en dus klapperden wij onze klappers bijna stuk. De scheidsrechter wees echter resoluut de goal af en gaf AjAZ een vrije trap mee. Na een luid "SCHOBBEJAK" vanuit vak V floot de scheidsrechter het duel af. Geen drie punten maar toch gelukkig want het had erger gekund . De AS spelers namen nog snel het laatste geklapper in ontvangst en liepen van het veld en ik liep richting shuttlebus. In een hoekje zag ik vijf stewards de man van het "schavuit" ondervragen en ook de roeper van "SCHOBBEJAK" werd door stewards omringd.
Frans zat in een busje van de GGD en ik schoof de bus in.
Wat een dag een spannende wedstrijd, luid geklapper op de tribune en slechts 7 gele kaarten. Elke schijn van tegenwerking door de voetbalbond is hiermee toch wel geloochenstraft omdat het er vorige week nog maar liefst 8 waren.
Het was een lange dag maar ik ben gelukkig
Het bewijs matrial bestond uit onder meer een foto van die gene
Zolang ze het niet hebben opgenomen hebben ze geen poot om op te staan!!! Dit is werkelijk belachelijk, als we hier geen aktie tegen gaan ondernemen, en ik bedoel een GOEDE aktie is het echt hopenloos. AZ keerd zijn rug nu tegen de supporters, en ik geloof niet DAT(!) de bedoeling is! En zeker nu niet terwijl de cub zo onstabiel is! Ga zo door AZ, dan kom je er wel.
Wordt een legieon dan heb je dit gezeik niet
Het is VERBODEN in Nederland andere wets regels te hanteren dan deze in onze dubbel dikke rechts boeken.
Het was laatst ook in het nieuws met het islamitische wets systeem, en deze mocht ook niet gehanteert worden.
Het wel toestaan dat de knvb een eigen wetsboek erop na houd is op zijn minst racisties te noemen, op zijn hardst is dit puur land verraad aangezien het rechtssysteen een vertegenwordiging is van HAREMAJESTEIT DE KONINGIN die op haar beurt het nederlandse volk vertegenwordigt. Als een grote advocaat dit gaat aanvechten stort of de knvb als een kaartenhuis in of de 2e kamer moet een nieuw wetsvoorstel maken waarin de islamitische wet ook gehanteert mag worden.

Nou ik ga alvast stenen verzamelen om eens een goeie steniging mee te maken, of alvast even inlezen over bloedwraak (in laatste sytuatie zou ik als rk geen gesprekken aangaan met 16 zekere heren ;p)
Wat ik al een keer op het forum gemeld heb en mij een ban opgeleverd heeft waarvoor vraag ik me nog steeds af krijg geen reacties op mailtjes.
Bij twente hing er 3 of 4 seizoenen geleden een spandoek met het K-woord en AZ echt levensgroot in de hoek van vak-P bleef rustig de hele wedstrijd hangen.
En ook werd er K.....AZ gescandeerd niks, helemaal niks KNJB straf actie van Twente beetje vreemd.
Het is net als met de scheidsen in Nederland, het is een triest zootje in Zeist KNJB.
Ik kan niets. ik wil niets.ik woord steward
en bedankt nog jullie kunnen echt niets hoe kom je op 16 in plaats van het halfe stadion. oooja anders is het stadion leeg en hebben jullie straks echt niets te doen adjes!!!!! en koning jij ook bedankt maar ik kom toch niet en hoop dat de anderen ook niet gaan want dan krijgen ze hun zin. ze moesten gewoon een wit voetje halen bij de knvb waarom krijgt rob geen stadion verbod
Maar inderdaad die judassen uit 020 zouden nooit meer in alkmaar mogen komen en de zeeuw moeten ze een playmobiel poppetje geven
Er is natuurlijk iets geroepen anders waren die 16 allang naar koning gegaan lekker overtuigend allemaal dat ontkennen

Navigatie
Pagina 1 | 2 | 3 | 4
AZ Fanpage - D� opvangplek voor AZ-verslaafden - AZ.headliner.nl