Hoi Fanpage bezoeker!


13.30 uur China - Paraguay 1-1Celso OrtizVriendschappelijk16.00 uur Griekenland U19 - Nederland U19Hobie Verhulst, Giliano Wijnaldum, Adam MaherVriendschappelijk17.00 uur Bulgarije U21 - Zweden U21Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm (aanvoerder) in de basis.18.00 uur ...(meer)

FC Den Bosch - AZ (KNVB beker)22 september 2010, aanvang 20:00 uurBeschikbaar aantal kaarten: 600Verplichte auto- of buscombiVoucher autocombi 1 per AZ (Seizoen)Clubcardtot 20 september 15:00 uur via Online Kaartverkoop 9,-tot 21 september ...(meer)

Om 20.00 uur vanavond begint in het supportershome de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de supportersvereniging. Dit is d kans om je stem te laten horen over het reilen en zeilen van de SV.De agenda ...(meer)

17.30 uur Zweden U21 - Isral U21 1-2Rasmus ElmKwalificatie EK U21, Groep 6Elm speelde de hele wedstrijd.18.30 uur Moldavi - Finland 2-0Niklas MoisanderKwalificatie EK, Groep EMoisander speelde de hele wedstrijd.20.00 uur Zweden - Hongarije ...(meer)

De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)

Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)

De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)

NAC Breda huurt Milano Koenders voor de rest van het seizoen van AZ. Dat bevestigde een woordvoerster van NAC dinsdag.NAC is de derde club waar AZ de 24-jarige Koenders aan verhuurt. De verdediger werd ...(meer)

In het vorige kampioensjaar behaalde AZ een recordgemiddelde wat betreft het aantal uitsupporters. 608 supporters reisden gemiddeld de club achterna in de 17 uitwedstrijden die naar de titel leidden. Het afgelopen jaar was in ...(meer)

Hierbij de foto's van de wedstrijd AZ - Excelsior Meer foto's staan hier. ...(meer)



De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)

Sergio Romero moet nog maar afwachten of hij bij AZ weer een basisplaats kan veroveren. De goalie leek na het WK op weg naar een transfer, maar staat ook na de deadline nog in ...(meer)

AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financile ...(meer)

"Hopelijk gebeurt er nog wat", bad AZ-doelman Joey Didulica dat er voor de sluitende transfermarkt nog een trefzekere spits wordt aangetrokken. Hij toonde zich schuldbewust over de tegengoal tegen Excelsior, maar hoopte op genoeg ...(meer)

Trainer Gertjan Verbeek heeft zondag na het teleurstellende gelijkspel (1-1) van AZ tegen Excelsior keihard uitgehaald naar zijn spelers. "Die moeten zich diep schamen, zei Verbeek. "Ze moeten eens goed in de spiegel kijken. ...(meer)

Ondanks een teleurstellende middag voor AZ kon Kolbeinn Sigrsson na het duel met Excelsior nog enigszins blij zijn. De IJslands international maakte zijn eerste officile doelpunt in de hoofdmacht en stelde zodoende een punt ...(meer)

Gertjan Verbeek vertelde vrijdag op de persconferentie dat Graziano Pell elke vrije zondag naar Itali vliegt. "Dat is natuurlijk van de gekke, maar het gebeurt met de tegenwoordige salarissen. Voor hem is het hetzelfde ...(meer)

Gertjan Verbeek: Dynamo Kiev kennen we door hun dubbele ontmoeting met ajax. Ik zal martin jol even bellen voor wat extra informatie over die ploeg. BATE Borisov en FC Sheriff zijn grote onbekenden. Daarom ...(meer)

Stijn Schaars, die vandaag te horen kreeg dat hij niet bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal zit, reageerde met gemengde gevoelens op de loting: Als we terugkomen van deze trips dan kunnen ...(meer)

NAC Breda hoopt Milano Koenders deze vrijdag te kunnen vastleggen. De verdediger meldde zich donderdag op de training bij de Brabanders en kan een dag later al een contract voor n jaar tekenen, zo ...(meer)


- Tip de redactie!


-17:54 Ten onder gaande voetbalbolwerken...
-17:13 De Nieuwe Structuur
-16:50 Stadionzaken
-16:39 Vakantieplannen
-16:28 Dirk Scheringa/DSB II
-14:35 Geloof, Politiek & Racisme II
-14:15 Camel-toe-topic!!!
-13:15 Niklas Moisander
-13:03 Over supporters van andere clubs II
-12:32 Heb jij wat te ruilen of te veilen?

De laatste AZJeugd.nl headlines

- 07/09 Uitslagen AZ Jeugdopleiding (4 t/m 6 sept.)
- 05/09 Foto's AZ O.17 - PSV
- 05/09 Foto's AZ O.12 - Purmersteijn D1
- 30/08 Foto's Jong AZ -Jong Sparta
- 28/08 AZ A1-Feyenoord/Excelsior A1 afgelast
- 25/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 2
- 24/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 1
- 24/08 Wijnaldum, Verhulst en Maher in Oranje onder 19
- 24/08 Uitslagen: Ruime zeges voor Jong AZ en AZ O.19
- 22/08 Koen Stam: “Mijn kans komt ongetwijfeld”
Zoek in de artikelen:
Gepost door AZ Fanpage op 03-02-10. Bron: VoetbalPrimeur, AZ
El Hamdaoui: 'We gaan Europees voetbal halen'

Na afloop van het gelijkspel tegen NAC was er een dubbel gevoel bij aanvaller Mounir El Hamdaoui. De spits van AZ baalde van de puntendeling, maar is door het spel vol vertrouwen over de rest van het seizoen.

"Dit is heel zuur", zegt El Hamdaoui op de AZ-site. "Behoudens de eerste vijftien minuten, hebben we gewoon goed gevoetbald. We hebben kansen gecreerd, dan is het erg vervelend dat we in de laatste minuut de gelijkmaker moesten incasseren. We waren absoluut de baas in Breda. Het is jammer dat we dat niet in meer doelpunten konden uitdrukken."

Toen AZ op voorsprong kwam, dacht El Hamdaoui dat het goed zat. "Na ons doelpunt proefde ik erg veel zelfvertrouwen bij het team. We stonden voor en speelden goed: dat voelden we. Dan heb je zin om te voetballen. 'Het gaat goed komen', dacht ik. Na de gelijkmaker hadden we misschien ook nog recht op een strafschop. Volgens mij was het hands. Tja, of je geeft hem of je geeft hem niet. Volgens mij had het gekund."

Zelf kreeg de aanvaller in de eerste helft een grote kans oog in oog met NAC-goalie Jelle ten Rouwelaar. "In de eerste helft kreeg ik een goede kans na een prima steekbal van Stijn Schaars. Maar dat is ook weer zoiets: de bal ging al door de benen van de keeper, maar hij raakt hem net met zijn hak. Daardoor ging hij er niet in. Dat is net het geluk dat ontbreekt."

Toch blijft El Hamdaoui vol vertrouwen. "Zondag wacht weer een wedstrijd met nieuwe kansen. Dan moeten we weer vol aan de bak. Het is altijd erg mooi om daar in De Kuip te spelen. Als we zo blijven spelen, gaan we Europees voetbal halen. Maar je hebt er niks aan als je goed speelt zonder resultaat te halen. Maar het halen van Europees voetbal, daar ben ik absoluut van overtuigd. De volledige ploeg heeft die overtuiging. We hebben kwaliteit genoeg in deze selectie. Het moet goed komen. We gaan ervoor."



Reageer
Gebruikersnaam
Reactie (lees eerst de huisregels)
 
Verwante onderwerpen
Reageer Tell-a-friend Printerversie
Aantal reacties:
Tijd dat je weer gaat scoren Mounir, ik heb je vanaf volgende week weer in mijn coach van het jaar-team ;).
Lens werdt vervangen door dembele,en ook al deed mounir het best redelijk is die nog niet top fit want hij schiet ze er niet in en dat zou je toch verwachten.
En ja de spelers uitfluiten is niet goed mag ook niet gebeuren.
Het gaat erom dat als je minder presteert,je gewisseld moet worden of je basisplaats verliest,om vervolgens je weer terug te knokken in de basis.
Spelers in vorm worden op de bank gehouden,lekker motiverend is dat!!!
Ik hoop dat hij snel gaat vertrekken. Hij kan toch niks goed doen volgens onze supporters. Hij krijgt overal de schuld van, terwijl andere misschien nog wel slechter spelen. Hij was tegen NAc echt niet de slechste, want hij had als enige weinig balverlies, alleen was hij nog niet scherp voor goal, maar hij wordt ook heel slecht of niet bediend. De assist van Schaars was de enige van de wedstrijd, terwijl dat vorig jaar veel meer gebeurde.
@ Stefan

Op basis van de 2e Helft van NAC-AZ vond ik het met lens en dembele, egt niet beter gaan, dan toen met Mounir en Dembele.
Ja dan moet hij is gaan scoren..

maar wat ik ook niet snap geen 1 trainer durft hem te wisselen gooi hem er uit veelste veel fouten die gast... doe lens en dembele in de spits.....


maar er is een kans...
Nou mounir laten we dan maar beginnen met jou uit de basis te zetten, dan hebben we inderdaad nog kans.
Zal er wel eens een speler zijn geweest die beter is gaan presteren als zijn eigen aanhang hem uitfluit? Hoop toch dat de AZ spelers weinig op deze site komt en leest wat de eigen fans over de spelers uitkramen...........Steun je club ook in mindere tijden!!!!!!!!!!!!!

Tja we mogen dus niet onze emoties tonen! Toevallig allemaal familie van Rob K? Wat een bullshit! De laatste tijd is het toch kut met peren met hem en waarom zou ik dan toneel moeten gaan spelen en zeggen dat ie het wel goed doet! Klinkklare onzin!
Jullie lullen wel lekker wie nu zn club steunt of niet ,het gaat erom dat hij ze er niet in schiet .
En dat hij in de basis staat heeft waarschijnlijk temaken wat op contract staat .
Als wij europa willen halen moet het vanaf zondag goed lopen en scoren niet anders .
Maar inderdaad de sfeer in het stadion kan beter, maar daar ga je weer verbetering begint bij jezelf!!!.
That's the spirit Mounir! Scoor nog een goaltje voor mij.. :)

Navigatie
Pagina 1 | 2 | 3 | 4
AZ Fanpage - D� opvangplek voor AZ-verslaafden - AZ.headliner.nl