Hoi Fanpage bezoeker!


De lokale driehoek van Nijmegen heeft in samenspraak met NEC besloten dat AZ-supporters niet op vrij vervoer naar De Goffert mogen reizen voor de wedstrijd NEC-AZ op zondag 19 september. Door tussenkomst van Supportersbeweging ...(meer)

Dirk Marcellis en Nick Viergever spelen vanavond met Jong Oranje een EK U21-kwalificatiewedstrijd tegen Spanje. Nederland is al zeker van een plaats in de play-offs en heeft daarom acht basisspelers (o.a. Erik Falkenburg) die ...(meer)

De Europa League-wedstrijd tussen BATE en AZ (30 september) wordt niet gespeeld in Borisov, maar in het stadion van Dynamo Minsk. Het stadion van BATE is door de UEFA alleen geschikt geacht voor competitievoetbal, ...(meer)

NAC Breda huurt Milano Koenders voor de rest van het seizoen van AZ. Dat bevestigde een woordvoerster van NAC dinsdag.NAC is de derde club waar AZ de 24-jarige Koenders aan verhuurt. De verdediger werd ...(meer)

In het vorige kampioensjaar behaalde AZ een recordgemiddelde wat betreft het aantal uitsupporters. 608 supporters reisden gemiddeld de club achterna in de 17 uitwedstrijden die naar de titel leidden. Het afgelopen jaar was in ...(meer)

Hierbij de foto's van de wedstrijd AZ - Excelsior Meer foto's staan hier. ...(meer)

36. Fernandez 0-176. Sigrsson 1-1AZ: Didulica, Marcellis, Moisander, Moreno, Klavan (66./Sigrsson), Wernbloom (46./Elm), Schaars, Martens, Holman, Falkenburg, Gumundsson (46./Jonathas)Excelsior: Paauwe, Bovenberg, Nieveld, van Steensel, Nelom, Vincken (64./Alisic), Clasie (64./Gudde), Koolwijk, Wattamaleo, Bergkamp (75./Lagouireh), FernandezToeschouwers: ...(meer)

Hierbij de foto's van de wedstrijd FK Aktobe - AZ   Schiphol oost Ontbijt in het luxe vliegtuig  Ook de bediening was goed  Aankomst in Aktobe Rit naar hotel amsterdam Spelersbus onder politiebegeleiding Entree van het hotel Persconferentie Aktobe   Training Aktobe Ook de vier AZ ...(meer)

Bij het tikken van deze voorbeschouwing gaan onze gedachten wel even terug naar 29 april 2007. Door een 3-2 nederlaag liepen wij de titel mis en ondanks dat het later allemaal goedkwam blijft dat ...(meer)



De actie "ik ga op vakantie en ik neem mee...mijn Alkmaarse vlag" krijgt een vervolg!Net zoals voorgaande jaren kan je ook dit jaar weer jouw vakantie foto opsturen naar de AZ Fanpage. Ga je ...(meer)

AZ zal zich op de laatste dag van de transferperiode niet meer roeren. De Alkmaarders zijn van mening dat de selectie op orde is."Dat er niemand bijkomt heeft niets te maken met de financile ...(meer)

"Hopelijk gebeurt er nog wat", bad AZ-doelman Joey Didulica dat er voor de sluitende transfermarkt nog een trefzekere spits wordt aangetrokken. Hij toonde zich schuldbewust over de tegengoal tegen Excelsior, maar hoopte op genoeg ...(meer)

Trainer Gertjan Verbeek heeft zondag na het teleurstellende gelijkspel (1-1) van AZ tegen Excelsior keihard uitgehaald naar zijn spelers. "Die moeten zich diep schamen, zei Verbeek. "Ze moeten eens goed in de spiegel kijken. ...(meer)

Ondanks een teleurstellende middag voor AZ kon Kolbeinn Sigrsson na het duel met Excelsior nog enigszins blij zijn. De IJslands international maakte zijn eerste officile doelpunt in de hoofdmacht en stelde zodoende een punt ...(meer)

Gertjan Verbeek vertelde vrijdag op de persconferentie dat Graziano Pell elke vrije zondag naar Itali vliegt. "Dat is natuurlijk van de gekke, maar het gebeurt met de tegenwoordige salarissen. Voor hem is het hetzelfde ...(meer)

Gertjan Verbeek: Dynamo Kiev kennen we door hun dubbele ontmoeting met ajax. Ik zal martin jol even bellen voor wat extra informatie over die ploeg. BATE Borisov en FC Sheriff zijn grote onbekenden. Daarom ...(meer)

Stijn Schaars, die vandaag te horen kreeg dat hij niet bij de definitieve selectie van het Nederlands elftal zit, reageerde met gemengde gevoelens op de loting: Als we terugkomen van deze trips dan kunnen ...(meer)

NAC Breda hoopt Milano Koenders deze vrijdag te kunnen vastleggen. De verdediger meldde zich donderdag op de training bij de Brabanders en kan een dag later al een contract voor n jaar tekenen, zo ...(meer)

Gill Swerts wil voorlopig nog niet terugkeren naar Belgi. De verdediger heeft een transfer naar Lierse SK dan ook afgeblazen, zo meldt Het Nieuwsblad. Swerts heeft Lierse laten weten dat hij zijn carrire in ...(meer)


- Tip de redactie!


-03:06 AZ-Excelsior (zo 29 aug, 16.30u)
-00:04 Jonathas Cristian de Jsus
-22:12 Earnest Stewart / Technisch Beleid III
-21:41 Anti 020 Topic IV
-21:36 Over supporters van andere clubs II
-19:23 Quantummechanica, Klassieke Fysica en Aliens
-18:56 De topic over oud AZ-spelers II
-18:28 Mobiele Telefoons
-18:00 Graziano Pell
-15:58 Bier-Topic

De laatste AZJeugd.nl headlines

- 30/08 Foto's Jong AZ -Jong Sparta
- 28/08 AZ A1-Feyenoord/Excelsior A1 afgelast
- 25/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 2
- 24/08 MVC Top Toernooi: Foto's dag 1
- 24/08 Wijnaldum, Verhulst en Maher in Oranje onder 19
- 24/08 Uitslagen: Ruime zeges voor Jong AZ en AZ O.19
- 22/08 Koen Stam: “Mijn kans komt ongetwijfeld”
- 21/08 Foto's AZ O.19 - ADO Den Haag (beker)
- 20/08 Mettin Copier verdient contract bij FC Oss
- 16/08 RKTVC Toernooi: Foto's dag 2 AZ o.17
Zoek in de artikelen:
Gepost door AZ Fanpage op 16-07-08. Bron: VoetbalPrimeur
Van Gaal: "Spelen kunnen AZ plaatsen kosten"

Louis van Gaal vreest dat de Olympische Spelen nare gevolgen kunnen hebben voor AZ. De Alkmaarders moeten maar liefst zes spelers afstaan, waarvan de meesten in theorie basisspelers zijn.

Met Kew Jaliens en Kees Luijckx kent de AZ-selectie twee Nederlandse internationals. Daarnaast komt doelman Sergio Romero uit voor Argentini en plukken de Belgen drie spelers weg: Moussa Dembele, Maarten Martens en Sbastien Pocognoli.

"Dat is een groot probleem omdat we al twee weken bezig zijn met onze voorbereiding", zegt Van Gaal in VI. "Ik kan ze niet tegenhouden, maar verstandig vind ik het niet."

"In de voorbereiding slijp ik automatismen in de ploeg", waarschuwt hij zijn spelers. "Hun kansen op een basisplaats slinken, want ik doe voort met de anderen."

Tot tevredenheid van Van Gaal heeft Brett Holman wel bedankt. "Hij is onze laatste aanwinst en vindt het blijkbaar belangrijker om meteen goed te beginnen."
Reageer
Gebruikersnaam
Reactie (lees eerst de huisregels)
 
Verwante onderwerpen
Reageer Tell-a-friend Printerversie
Aantal reacties:
Moeten ze de spelers ook niet laten gaan! Eigen schuld!
We kunnen het ook positief bekijken dat er zoveel AZ spelers naar de Olympische spelen gaan.
we hebben wel een goede ploeg het ontbreek alleen dat het een goed op elkaar ingespeelde ploeg is.
nu holman ook besloten heeft om niet te gaan maakt des te meer duidelijk dat AZ een best leuke selectie heeft, en dat deze selectie jong is en dat het er voor de toekomst er nog wel eens leuk uit kan zien.
mzaar ach het is maar een gedachte van me!
ik kan het ook mis hebben en dat dit team nooit voor elkaar zal gaan werken omdat iedereen denkt dat ze erg goed zijn omdat ze op de OS zijn geweest.
wie zal het zeggen?????
Ik zou zeker de Spelen verkiezen boven Louis.
Van Foppe leer je in een maand meer dan van die malloot in 2 jaar.
Zeker jaloers dat ie het zelf nooit verder geschopt heeft dan Sparta en AZ (ontslagen)
Dek je eigen maar weer in kloothommel oprotten met van GaaL ben helemaal klaar met die klaploper
Zo ik heb me weer ingedekt voor komend seizoen!
Je begint het te begrijpen: LOUIS BLIJF NOG EEN JAARTJE!
Excuus nummer 1 is alweer binnen. Kunnen we in ieder geval weer naar anderen wijzen als het misgaat.
Louis ROT OP,Louis ROT OP, Louis ROT OP Louis ROT OP, Louis ROT OP, Louis ROT OP....................etc. Papa Co, je hebt gelijk.
Het IQ van sommige "supporters" is nog minder dan wat een naaktslak heeft. jezus wat lullen sommige toch dom. helemaal gelijk Harry
Ik ben het met papa co eens ik heb nooie die neus gewilt zal blij zijn als hij oprot met ze smoejes vieze jood

Navigatie
Pagina 1 | 2 | 3 | 4
AZ Fanpage - D� opvangplek voor AZ-verslaafden - AZ.headliner.nl