| Auteur |
Bericht |
|
WDT1
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 3:34 pm |
|
 |
| Teletext-supporter |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo feb 24, 2010 5:24 pm Berichten: 5 Woonplaats: Heerhugowaard Supporter sinds: 1970 Supportersvak: R
|
|
Koevermans laat trip naar Engeland schieten Danny Koevermans is niet met de selectie van PSV afgereisd naar Engeland. De aanvaller blijft vanwege een enkelblessure achter in Eindhoven.
De ploeg van trainer Fred Rutten is vrijdagmiddag vertrokken richting Newcastle, waar zaterdag de Bobby Robson Memorial tegen Newcastle United op het programma staat. Exact een jaar geleden kwam de Engelsman te overlijden.
De 31-jarige Koevermans, die in de belangstelling staat van Feyenoord, behoort niet tot de 22-koppige selectie. Even werd gesuggereerd dat dit te maken zou hebben met een mogelijke transfer, maar de spits kampt met een enkelkwetsuur en traint de komende dagen apart.
Het zou mij niet verbazen als AZ allang een deal heeft met PSV gesloten met de overgang van Lens. Hopenlijk komt Koef terug naar Alkmaar...
_________________ Supporter 4 ever
|
|
 |
|
 |
|
Jack
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 3:36 pm |
|
 |
| Reservespeler |
 |
|
|
Geregistreerd op: za feb 26, 2005 1:07 pm Berichten: 1501
|
|
Danny Koevermans is een gepasseerd station. Tenminste als het beleid van AZ wordt doorgezet. En dat beleid is het aankopen van talentvolle jeugd voordat ze duur worden. Ze verder laten groeien en dan inzetten. Dat heeft ook te maken met de leeftijdsopbouw van de selectie. De selectie wordt als vanzelf ouder en ouder. Als je oude spelers koopt, dan worden ze op een gegeven moment ook te oud. De hele selectie veroudert voortdurend. Dus het is beter om telkens aan te vullen met talentvolle jeugd. Marcel Brands was daar heel goed in geworden. Scouting op jeugdtoernooien, internationale jeugd in de gaten houden etcetera. Net als met Romero en Moreno. Spelers die op zijn gaan vallen nadat AZ ze had gecontracteerd. Omdat AZ zo'n goede financieringsmogelijkheid had rezen de prijzen van toptalenten in Nederland de pan uit. Daardoor moest AZ uitwijken naar buitenlandse spelers. Maar het beleid van AZ is om jeugdige talentvolle Nederlandse spelers te contracteren. Tenminste, zo zou ik het beleid samenvatten. Als iemand anders het beter kan verwoorden, dan graag. En al die oude sokken, die kunnen toch niet meer mee met de energieke selectie van Verbeek.
|
|
 |
|
 |
|
PMW
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 3:50 pm |
|
 |
| Dagjesmens |
|
|
Geregistreerd op: zo jan 06, 2008 12:41 pm Berichten: 25 Woonplaats: Alkmaar Supporter sinds: 1990 Supportersvak: O
|
|
Het zou mij niet verbazen als AZ allang een deal heeft met PSV gesloten met de overgang van Lens. Hopenlijk komt Koef terug naar Alkmaar...[/quote]
Ik hoop het niet. Hij heeft dan wel één goed seizoen gedraaid bij AZ, maar het jaar daarop vertrok hij naar PSV omdat hij de strijd om de spitspostie niet aan wilde (of durfde) gaan. Hiermee twijfelde hij echt aan zijn eigen kunnen. En wat AZ nodig heeft is een spits die over lijken gaat, en dat gaat Koevermans niet. Wie deze spits wel is ik weet het niet.
|
|
 |
|
 |
|
Jim Beam
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 3:55 pm |
|
 |
| Reservespeler |
 |
|
|
Geregistreerd op: di dec 30, 2003 2:05 pm Berichten: 1975 Woonplaats: Niedorp Supporter sinds: 2012 Supportersvak: L
|
Jack schreef: Danny Koevermans is een gepasseerd station. Tenminste als het beleid van AZ wordt doorgezet. En dat beleid is het aankopen van talentvolle jeugd voordat ze duur worden. Ze verder laten groeien en dan inzetten. Dat heeft ook te maken met de leeftijdsopbouw van de selectie. De selectie wordt als vanzelf ouder en ouder. Als je oude spelers koopt, dan worden ze op een gegeven moment ook te oud. De hele selectie veroudert voortdurend. Dus het is beter om telkens aan te vullen met talentvolle jeugd. Marcel Brands was daar heel goed in geworden. Scouting op jeugdtoernooien, internationale jeugd in de gaten houden etcetera. Net als met Romero en Moreno. Spelers die op zijn gaan vallen nadat AZ ze had gecontracteerd. Omdat AZ zo'n goede financieringsmogelijkheid had rezen de prijzen van toptalenten in Nederland de pan uit. Daardoor moest AZ uitwijken naar buitenlandse spelers. Maar het beleid van AZ is om jeugdige talentvolle Nederlandse spelers te contracteren. Tenminste, zo zou ik het beleid samenvatten. Als iemand anders het beter kan verwoorden, dan graag. En al die oude sokken, die kunnen toch niet meer mee met de energieke selectie van Verbeek. Hoe verklaar je dan de transfer van Shota Arveladze?
_________________ We don't care.
|
|
 |
|
 |
|
Jack
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 4:01 pm |
|
 |
| Reservespeler |
 |
|
|
Geregistreerd op: za feb 26, 2005 1:07 pm Berichten: 1501
|
|
Areveladze was een buitenkansje. AZ kon zich niet veel veroorloven, maar AZ (Adriaanse of was het al Van Gaal?) had vertrouwen in zijn capaciteiten. Ik denk niet dat AZ veel transfergeld voor Arveladze heeft moeten betalen.
Koevermans kwam trouwens bij AZ ten gevolge van het beleid van AZ. Zoeken naar relatief goedkoop talent. Volgens mij speelde Koevermans in de eerste divisie, ik meen samen met Ricky van de Bergh. In ieder geval waren dit twee veelscorende spitsen in de eerste divisie. Het zou logisch zijn als AZ de goedscorende spitsen uit de eerste divisie al een tijd in de smiezen had. En welke spelers zitten er in Jong Oranje.
edit: Ik denk dat Van Gaal Arveladze erbij haalde. Adriaanse speelde heerlijk voetbal met een straatarm AZ, bij wijze van spreken.
|
|
 |
|
 |
|
Tijmo0w
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 7:07 pm |
|
 |
| Steward |
|
|
Geregistreerd op: wo jun 24, 2009 7:58 am Berichten: 16
|
|
Jozy Altidore als opvolger van el hamdaoui?
|
|
 |
|
 |
|
Cruz Azul
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 8:03 pm |
|
 |
| Moderatort |
 |
|
|
Geregistreerd op: vr jan 14, 2005 1:47 pm Berichten: 5400
|
|
 |
|
 |
|
pAuluZ
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 8:28 pm |
|
 |
| Goalscorer |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo jan 19, 2005 11:57 am Berichten: 3637 Woonplaats: Winkel Supporter sinds: 0
|
|
Mads Junker zou ik een goede spits voor dit AZ vinden.
ps. Gerucht gehoord dat AZ bezig is met Nevland.
_________________ De beste stuurlui staan aan de wallen.
|
|
 |
|
 |
|
Cruz Azul
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 8:34 pm |
|
 |
| Moderatort |
 |
|
|
Geregistreerd op: vr jan 14, 2005 1:47 pm Berichten: 5400
|
pAuluZ schreef: ps. Gerucht gehoord dat AZ bezig is met Nevland. Die is net teruggekeerd naar zijn oude club Viking Stavanger.
|
|
 |
|
 |
|
pAuluZ
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 8:45 pm |
|
 |
| Goalscorer |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo jan 19, 2005 11:57 am Berichten: 3637 Woonplaats: Winkel Supporter sinds: 0
|
Cruz Azul schreef: [..]
Die is net teruggekeerd naar zijn oude club Viking Stavanger. Hmm ja, nou in de prullenbak dan maar 
_________________ De beste stuurlui staan aan de wallen.
|
|
 |
|
 |
|
Proud072
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: vr jul 30, 2010 10:05 pm |
|
 |
| Glory-hunter |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo maart 07, 2007 7:35 am Berichten: 89 Woonplaats: Alkmaar Supporter sinds: 1992
|
Cruz Azul schreef: Chadli naar Twente. Die hadden we kunnen gebruiken als opvolger, Twente heeft hier een goede aan. Hopen op een nieuwe goalgetter.
_________________ Dirk mijn held!
|
|
 |
|
 |
|
jAZper
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 2:14 pm |
|
 |
| Ben-Sider |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo jan 12, 2005 4:08 pm Berichten: 803 Woonplaats: Egmond Supporter sinds: 1998 Supportersvak: W
|
PSV Forum schreef: Ik had gister vernomen van een vriend van mij dat Koevermans met technisch directeur van AZ was gespot. 
_________________ Come on you reds
|
|
 |
|
 |
|
Plien
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 2:27 pm |
|
 |
| Goalscorer |
 |
|
|
Geregistreerd op: vr apr 27, 2007 12:14 pm Berichten: 3051 Woonplaats: Nieuw-Vennep Supporter sinds: 1967 Supportersvak: M
|
jAZper schreef: [..]  Toch niet met de ex-technisch directeur 
_________________ Vrouwen houden van de simpele dingen in het leven. Zoals mannen!
|
|
 |
|
 |
|
okki
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 3:36 pm |
|
 |
| Oude garde |
 |
|
|
Geregistreerd op: di dec 30, 2003 2:19 pm Berichten: 1183 Supporter sinds: 0 Supportersvak: Y
|
|
Er schijnt nog wel een leuke aanvaller rond te lopen bij FC Castricum...
_________________ Goede Nederlandse spelers zijn niet Schaars!!
|
|
 |
|
 |
|
bob bakman
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 3:49 pm |
|
 |
| Dagjesmens |
 |
|
|
Geregistreerd op: di apr 14, 2009 8:41 pm Berichten: 33
|
|
Ik heb begrepen dat Kurt Welzl gecontracteerd wordt inclusief rollator
|
|
 |
|
 |
|
handelaar
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 3:57 pm |
|
 |
| Herry en/of Berry |
 |
|
|
Geregistreerd op: zo sep 21, 2008 8:42 pm Berichten: 66
|
|
Verbeek had Dost mee moeten nemen, een betere uitvoering van Koevermans gezien hij buiten kopsterk ook nog eens uitstekend over de grond kan worden aangespeeld. Ik vrees dat AZ nu achter de feiten aanloopt moet een echt scorende spits.
|
|
 |
|
 |
|
Maestr013
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 4:36 pm |
|
 |
| Seizoenkaarthouder |
 |
|
|
Geregistreerd op: zo mei 20, 2007 8:39 pm Berichten: 455
|
|
Bruggink is transfervrij. Ervaring en nooit een verzwakking voor je elftal.
|
|
 |
|
 |
|
kAZper
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: za jul 31, 2010 4:38 pm |
|
 |
| Fanatic |
 |
|
|
Geregistreerd op: wo maart 16, 2005 4:07 pm Berichten: 696 Woonplaats: Bergen Supporter sinds: 1997 Supportersvak: (MO9) Vak S
|
handelaar schreef: Verbeek had Dost mee moeten nemen, een betere uitvoering van Koevermans gezien hij buiten kopsterk ook nog eens uitstekend over de grond kan worden aangespeeld. Ik vrees dat AZ nu achter de feiten aanloopt moet een echt scorende spits. Dat hij ook gedaan, maar het geld was er nog niet omdat Dembele, El Hamdaoui en Pelle maar niet wilden verkassen.
|
|
 |
|
 |
|
Jack
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: zo aug 01, 2010 5:56 pm |
|
 |
| Reservespeler |
 |
|
|
Geregistreerd op: za feb 26, 2005 1:07 pm Berichten: 1501
|
Boy Deul, een jonge aanvaller gaat voor Bayern Munchen spelen. Op youtube ( http://www.youtube.com/watch?v=KaEXUS82yWw) staat een interview met hem waarin hem gevraagd wordt naar het gerucht dat AZ belangstelling voor hem zou hebben. Al van enkele jaren terug toen hij nog voor Volendam speelde. Als je hem hoort praten, dan is het exakt hetzelfde stemgeluid als Jeremain Lens. Ook dat trage voordat hij antwoord. Typisch vind ik dat. Ook inhoudelijk trouwens hetzelfde als Lens. Nietszeggend dus. jaja.. als je de 2-1 maakt is dat wel lekker. En dat 10 keer.
|
|
 |
|
 |
|
AZ_4ever
|
Berichttitel: Re: Schaduwelftal III Geplaatst: ma aug 02, 2010 8:00 am |
|
 |
| Ben-Sider |
 |
|
|
Geregistreerd op: do apr 12, 2007 2:10 pm Berichten: 819 Woonplaats: Tuitjenhorn, maar nog steeds 100% Warmetuter Supporter sinds: 1996 Supportersvak: P
|
|
Mocht er een verdediger weg gaan bij AZ, bijvoorbeeld Moreno of Klavan.. Dan zou ik graag Eric Botteghin zien komen als vervanger.. Jonge speler, talent, lang ( 1.92 mtr.) en kan nooit al te duur zijn.
|
|
 |
|
 |
|